Technik spawalnictwa
30-01-2020

Nabór 2020/2021

sj

„Kto nie widział Grenady, ten niczego nie widział” głosi hiszpańskie przysłowie. Dzięki programowi praktyk realizowanym w naszej szkole (Power Vet) oraz z pomocą organizatora, firmy Europroyectos, uczniowie kierunków: teleinformatyk, technik mechanik i technik pojazdów samochodowych mogli na własne oczy przekonać się o jego autentyczności. Miesięczne praktyki zawodowe w tym pięknym, wielokulturowym hiszpańskim mieście, leżącym u podnóża gór Sierra Nevada, a zwłaszcza  nabyte podczas nich umiejętności i doświadczenia wzbogacą i uzupełnią wiedzę nabytą podczas zajęć lekcyjnych i praktycznych realizowanych z Zespole Szkół nr 2.

środa, 13 czerwiec 2018 18:59

Międzyklasowe zawody w piłce nożnej

8 czerwca na Orliku odbyły się szkolne zawody piłkarskie. Ostatecznie, po weryfikacji, do rozgrywek zostały dopuszczone klasy 2MO, 2CT i 1 CM. W pierwszym meczu spotkała się zaprawiona w bojach klasa klasa 2CT i debiutanci, 1CM. Faworyci prowadzili grę, przeważali, dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale ostatecznie ambitnie grające "pierwszaki" doprowadziły do niespodziewanego remisu (2:2). Kosztowało ich to jednak sporo energii (ekstremalne temperatury) i w kolejnym meczu zdecydowanie ulegli faworyzowanej 2 MO. Ostatni mecz turnieju był więc meczem o I miejsce, przy czym 2 MO wystarczał remis. Ekipa Kacpra "Mrówy" Słysza absolutnie nie zadowoliła się takim rozwiązaniem i po wyrównanej I połowie w drugiej potwierdziła swoją dominację, pewnie sięgając po tytuł mistrzowski. II miejsce dla 2CT, najniższy stopień podium dla 1CM. Co ciekawe, kolejność na podium była identyczna jak w zawodach siatkarskich, co potwierdza, iż te trzy klasy zdecydowanie zdominowały szkolne rozgrywki. Gratulacje dla wszystkich uczestników.

1 Czerwca 2020
Międzynarodowy Dzień Dziecka