Technik spawalnictwa
Klasa mundurowa o profilu wojskowym
30-01-2020
23-11-2018

Jowita Nazarkiewicz

wtorek, 31 marzec 2020 12:24

Odwołanie Zebrania z Rodzicami

Informuję, że z powodu pandemii wywiadówki zaplanowane na dzień 7 kwietnia 2020 zostają odwołane. Uczniowie klas maturalnych zostaną poinformowani o przewidywanych ocenach końcowych przez e-dziennik. Rodzice uczniów klas maturalnych zostaną poinformowani o przewidywanych ocenach końcowych swoich dzieci za pośrednictwem e-dziennika, telefonicznie oraz pocztą tradycyjną.

poniedziałek, 23 marzec 2020 16:54

Nauczanie zdalne

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że od środy 25 marca rozpoczynamy nauczanie zdalne w zmienionej formule w celu realizacji podstawy programowej i oceniania.

Jesteśmy w trakcie opracowywania szczegółów technicznych i warunków nauki zdalnej. Staramy się dopasować model do możliwości w domach uczniów.

Proszę sprawdzać pocztę na e-dzienniku, gdzie będziemy informować o dalszych ustaleniach.

Jowita Nazarkiewicz

środa, 18 marzec 2020 11:11

ODWOŁANIE KONKURSÓW

Informujemy, że z przyczyn oczywistych wszystkie konkursy organizowane przez naszą szkołę zostają odwołane.

czwartek, 12 marzec 2020 12:57

APEL DO RODZICÓW

Szanowni Państwo,

Apeluję do Państwa o dołożenie wszelkich starań, aby Państwa dzieci pozostały w domu- nie spotykały się w celach towarzyskich i nie grupowały, gdyż takie zachowanie prowadzi do poważnych konsekwencji w postaci rozprzestrzeniania się wirusa. Zajęcia zostały zawieszone, aby zminimalizować ryzyko zakażenia. Nasi nauczyciele zostali zobowiązani do prowadzenia zajęć on-line- przesyłają młodzieży materiał do samodzielnego studiowania w domu oraz będą weryfikować jego realizację. Jeszcze raz apeluję o odpowiedzialne działanie i pomoc w zminimalizowaniu rozprzestrzeniania się choroby.

Z poważaniem,

Jowita Nazarkiewicz- dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku

Informuję, że od 12 do 25 marca br. zajęcia dydaktyczno-opiekuńcze w Zespole Szkół nr 2 w Sanoku zostają odwołane. Proszę na bieżąco śledzić komunikaty na stronie internetowej szkoły oraz w e-dzienniku.

Proszę również o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

• Siemens_1
  • Siemens_2
  • Siemens_3
  • Siemens_4

Z przyjemnością informujemy, że Pan Marek Chimiak ukończył szkolenie trenerskie I-stopnia i jest uprawniony do posługiwania się oznaczeniem Siemens CNC-Trainer.
Tytuł Siemens CNC-Trainer otrzymują wytypowani nauczyciele oraz wykładowcy po dokonaniu przez firmę Siemens oceny ich kompetencji.
Wiedza trenerów podlega corocznej ocenie, a wydawane certyfikaty są odnawiane.

Ukończone z sukcesem szkolenie odbyło się w Bielsku-Białej w siedzibie firmy Siemens w dniach 28-31 stycznia 2020 r.
Głównym zagadnieniem szkolenia była tematyka związana z programowaniem frezarek i tokarek z układem sterowania Siemens Sinumerik 840D oraz 828D.

czwartek, 23 styczeń 2020 11:27

Wznowienie wpłat na rachunek szkoły

Informuję, że dnia 21 stycznia br. zostały uruchomione nasze konta bankowe w Banku Nowym BFG, których numery nie uległy zmianie, są takie same jak w PBS. Środki na rzecz Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku/stołówki/internatu/ Rady Rodziców można wpłacać na te same numery kont.

poniedziałek, 20 styczeń 2020 12:48

ZEBRANIE Z RODZICAMI

W dniu 28 stycznia 2020 (wtorek) o godz. 17:00 odbędą się spotkania wychowawców z rodzicami uczniów klas I-III. W tym dniu będzie również możliwość spotkania z pozostałymi nauczycielami. Nauczyciele będą dostępni w pokoju nauczycielskim od godz. 17:30 do 19:00.

Kierunek/podbudowa

wychowawca

1AE

technik automatyk i technik elektronik po podstawówce

Barbara Więch

1AEG

technik automatyk i technik elektronik po gimnazjum

Aneta Czech

1CM

technik pojazdów samochodowych i technik mechanik po podstawówce

Elżbieta Gierad-Przybyła

1CMG

technik pojazdów samochodowych i technik mechanik po gimnazjum

Agnieszka Kubowicz

1TO

technik teleinformatyk i technik ochrony środowiska po podstawówce

Karina Kozimor

1TOG

technik teleinformatyk i technik ochrony środowiska po gimnazjum

Sebastian Jajko

1CO

mechanik pojazdów samochodowych i operator obrabiarek skrawających po podstawówce

Piotr Kot

1COG

mechanik pojazdów samochodowych i operator obrabiarek skrawających po gimnazjum

Katarzyna Zimoń

2CM

technik pojazdów samochodowych i technik mechanik

Ewa Bień

2TO

technik teleinformatyk i technik ochrony środowiska

Małgorzata Warnecka

2CO

mechanik pojazdów samochodowych i operator obrabiarek skrawających

Izabela Łożańska wywiadówka o godz. 17:30

3CM

technik pojazdów samochodowych i technik mechanik

Magdalena Kondrat

3TI

technik teleinformatyk

Bogdan Bieńczak

3CE

mechanik pojazdów samochodowych i elektromechanik pojazdów samochodowych

Marek Balwierczak

sobota, 18 styczeń 2020 22:02

P I L N E !!!

P I L N E !!! Informuję, że od dnia 17 stycznia 2020 roku do odwołania nie należy wpłacać na konto szkoły/internatu/stołówki szkolnej oraz Rady Rodziców żadnych środków finansowych.

poniedziałek, 23 grudzień 2019 14:11

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Całej społeczności Mechanika oraz wszystkim Przyjaciołom i Partnerom Szkoły życzę zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnego ciepła       i  spokoju. Niech ten świąteczny czas da Wam siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei                      i szczęścia!

Dzisiaj jest: Wtorek
31 Marca 2020