Technik spawalnictwa
30-01-2020

Nabór 2020/2021

Bogdan Buczek

Organizator, podobnie jak w latach poprzednich, przewidział atrakcyjne nagrody.

Etapy:
I stopnia (szkolne) - 13.03.2019 r. – uczestnicy będą rozwiązywać 20 pytań testowych.
II stopnia ( PWSZ w Krośnie) - 12.04.2019 r. – odbędzie się w obiektach PWSZ im S. Pigonia w Krośnie, podczas którego uczniowie rozwiązywać będą zestaw 30 pytań testowych.

Chętni uczniowie proszeni są o zgłaszanie chęci udziału do dnia 11 marca 2019 r., do nauczyciela przedmiotów zawodowych Bogdana Buczka. Zgłoszenia można dokonać osobiście lub poprzez email z dziennika elektronicznego.

Pobierz przykładowe pytania

Regulamin

IV PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA POD PATRONATEM PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY

13 marca 2018 r. odbył się szkolny etap IV Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej. Uczestnicy rozwiązywali test z zakresu ekologii, ochrony środowiska i energetyki oraz wytwarzania i wykorzystania konwencjonalnych i niekonwencjonalne źródeł energii.

Do finału wojewódzkiego w PWSZ im S. Pigonia w Krośnie awansowali uczniowie:

• Bednarz Krystian kl. 3 CE
  • Konopelski Paweł kl. 3TI
  • Lubecki Krzysztof kl. 3TI
  • Pyko Waldemar kl. 3TI
  • Zdziebko Przemysław kl. 3TI

Gratulujemy!

Finał odbędzie się 13.04.2018 r.

IV Podkarpacka Olimpiada Energetyczna to konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych energetyką i szeroko pojętą ekologią. Tematyka olimpiady obejmuje zagadnienia wytwarzania, opcjonalnego wykorzystania oraz niekonwencjonalne źródła energii.
Organizator, podobnie jak w latach poprzednich, przewidział atrakcyjne nagrody.

Etapy:
I stopnia (szkolne) - 13.03.2018 r. – uczestnicy będą rozwiązywać 20 pytań testowych.
II stopnia ( PWSZ w Krośnie) - 13.04.2018 r. – odbędzie się w obiektach PWSZ im S. Pigonia w Krośnie, podczas którego uczniowie rozwiązywać będą zestaw 30 pytań testowych.

Chętni uczniowie proszeni są o zgłaszanie chęci udziału do dnia 7 marca 2018 r., do nauczyciela przedmiotów zawodowych Bogdana Buczka. Zgłoszenia można dokonać osobiście lub poprzez email z dziennika elektronicznego.

Pobierz przykładowe pytania

Regulamin olimpiady