Akualności

Kierunki kształcenia

Mechanik pojazdów samochodowych
Operator obrabiarek skrawających
Technik pojazdów samochodowych
Technik teleinformatyk
Technik ochrony środowiska
Technik mechanik
Technik automatyk
Technik elektronik
Technik spawalnictwa
Prev
02-03-2011
17-12-2017
02-03-2011
02-03-2011
24-03-2014
02-03-2011
07-11-2018
31-10-2018
30-01-2020
Next

Ogłoszenia (188)

Przypominamy osobom zakwalifikowanym do naszej szkoły, że do 30 lipca 2021 do godz. 15:00 należy donieść oryginały dokumentów: świadectwo, wyniki egzaminu ósmoklasisty oraz badania lekarskie (skierowanie należy pobrać z sekretariatu ZS2).

Przypominamy kandydatom do naszej szkoły, że do 14 lipca 2021 do godz. 15:00 należy dostarczyć do naszej szkoły świadectwo oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

środa, 30 czerwiec 2021 09:15

WYNIKI EGZAMINU MATURALNEGO

Napisała

Informujemy, że wyniki egzaminu maturalnego będą do odebrania w sekretariacie szkoły od 5 lipca 2021, godz. 9:00.

Uczniowie, którzy nie zdali jednego egzaminu obowiązkowego mają prawo do egzaminu poprawkowego, który odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2021 o godz. 9:00.

Aby przystąpić do egzaminu poprawkowego należy do dnia 12 lipca 2021 złożyć w sekretariacie szkoły oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu poprawkowego w terminie poprawkowym.

 

poniedziałek, 28 czerwiec 2021 12:22

EGZAMINY POPRAWKOWE 2021

Napisała

EGZAMINY POPRAWKOWE ROK SZKOLNY 2020/2021

Po egzaminach pisemnych odbędą się egzaminy ustne.

26.08.2021

Egzamin pisemny- godzina

Przedmiot

komisja

sala

8:00

Podstawy konstr. maszyn

M.Skalski p. M.Kuzicki, M. Zygar

10

8:00

Elektronika i elektr. poj. sam.

M.Skalski  M.Kuzicki, M. Zygar p.

10

11:30

Programowanie w jęz. Pyton

P. Naumowicz p. M. Matuła  M. Stach

256 a

11:30

Wykonanie lokalnej sieci

P. Naumowicz p. M. Matuła
 M. Stach

256 a

11:30

Informatyka

 

256 a

 

 

P. Naumowicz p. M. Matuła
M. Stach

 

 

 

 

 

 

27.08.2021

Egzamin pisemny- godzina

Przedmiot

komisja

sala

8:00

Budowa pojazdów samochodowych

M.Skalski p. M.Kuzicki, M. Zygar

10

8:00

 Matematyka/matematyka zakres rozszerzony

A.Czech p.B. Więch, M. Balwierczak

263

 




 

 

czwartek, 24 czerwiec 2021 13:15

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Napisała

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w klasach z Wychowawcami o godz. 10:15 (przydział sal poniżej). Uczniowie wyróżnieni (wskazani przez wychowawców) uczestniczą w akademii na górnym holu o godz. 9:15.

 

wychowawca

sala

2AE

Barbara Więch

263

2AEG

Aneta Czech

37

2CM

Elżbieta Gierad-Przybyła

18

2CMG

Agnieszka Kubowicz

143

2TO

Piotr Wójcik

139

2TOG

Sebastian Jajko

258

2CO

Piotr Kot

10

2COG

Katarzyna Zimoń

255

3CM

Ewa Bień

257

3TO

Małgorzata Warnecka

138

3CO

Izabela Łożańska

9

1CO

Marek Skalski

262

1TO

Irena Wenc

142

1CS

Agnieszka Sachajdak

147

1AE

Mariola Skibińska

148

 

 

wtorek, 22 czerwiec 2021 17:22

EGZAMINY KLASYFIKACYJNE

Napisała

EGZAMINY KLASYFIKACYJNE ROK SZKOLNaY 2020/2021 23.06.2021

Godzina

Przedmiot

komisja

sala

8:00

Budowa pojazdów samochodowych

M.Kuzicki p, M.Skalski

10

10:35

 Elektrotechnika i elektr. poj. sam.

 M.Skalski, M.Kuzicki p.

10

 10:35

 Podstawy konstr. maszyn

M.Kuzicki, M.Skalski p.

10

13:10

informatyka

M. Matuła p.. M. Stach

256 a

 

 

 

 

 

 

 

poniedziałek, 07 czerwiec 2021 09:33

SPOTKANIA Z RODZICAMI

Napisała

W dniu 15 czerwca od godz. 16:30 odbędą się spotkania z Rodzicami. W celu zachowania reżimu sanitarnego wychowawcy klas poinformują Państwa przez e-dziennik o dokładnej godzinie spotkania.

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się również w dniu 15 czerwca o godz. 17:30 w sali nr 256.


Kierunek

kierunek

wychowawca

 

2AE

technik automatyk    technik elektronik po podstawówce

Barbara Więch

263

2AEG

technik automatyk technik elektronik po gimnazjum

Aneta Czech/ w zastępstwie K. Burnatowska

37

2CM

technik pojazdów samochodowych        technik mechanik po podstawówce

Elżbieta Gierad-Przybyła

138

2CMG

technik pojazdów samochodowych          technik mechanik po gimnazjum

Agnieszka Kubowicz

143

2TO

technik teleinformatyk  technik ochrony środowiska po podstawówce

Piotr Wójcik/w zastępstwie M. Adamska

139

2TOG

technik teleinformatyk technik ochrony środowiska po gimnazjum

Sebastian Jajko

258

2CO

mechanik pojazdów samochodowych operator obrabiarek skrawających po podstawówce

Piotr Kot

10

2COG

mechanik pojazdów samochodowych operator obrabiarek skrawających po gimnazjum

Katarzyna Zimoń

255

3CM

technik pojazdów samochodowych          technik mechanik

Ewa Bień

257

3TO

technik teleinformatyk  technik ochrony środowiska

Małgorzata Warnecka

18

3CO

mechanik pojazdów samochodowych          operator obrabiarek skrawających

Izabela Łożańska

262

1CO

mechanik pojazdów samochodowych          operator obrabiarek skrawających

Marek Skalski/w zastępstwie M. Michenko

9

1TO

technik teleinformatyk    technik ochrony środowiska

Irena Wenc

142

1CS

technik pojazdów samochodowych          technik spawalnictwa

Agnieszka Sachajdak

147

1AE

technik automatyk

technik elektronik

 

Mariola Skibińska

148

 

 

 

 

 

środa, 02 czerwiec 2021 13:56

Sekretariat nieczynny

Napisała

W dniu 4 czerwca 2021 sekretariat będzie nieczynny.

środa, 02 czerwiec 2021 10:33

Godziny pracy sekretariatu w czerwcu

Napisała

Informujemy, że wnioski rekrutacyjne do naszej szkoły można składać w sekretariacie w godzinach 8:00- 14:00.

czwartek, 27 maj 2021 11:45

Dyplomy sesja styczeń-luty 2021

Napisała

Dyplomy z sesji styczeń–luty 2021 dla absolwentów będą do odbioru w sekretariacie szkoły od 28.05.2021 r. (piątek) od godz. 9:00.

 

Strona 1 z 14

Mini Kalendarz

Dzisiaj jest: Wtorek
27 Lipca 2021
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Aureli, Julia,
Laurenty, Lilla, Marta, Natalia,
Natalis, Pantaleon, Rudolf, Rudolfa,
Rudolfina, Wszebor

Do końca roku zostało 158 dni.
Szczęśliwe numerki:

 

 

power

podkarpackie

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.