piątek, 12 luty 2021 19:46

Rekrutacja do projektu „Zagraniczne praktyki zawodowe szansą dla uczniów ZS 2 w Sanoku” w ramach programu Erasmus+

Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja epidemiologiczna jest trudna, ale projekt to nie tylko wyjazdy lecz także wszelkiego rodzaju przygotowania i kursy przed mobilnościami, dlatego rozpoczynamy rekrutację na dwa kolejne wyjazdy. Odbędą się one w podanych terminach zgodnie z harmonogramem projektu lub zostaną przesunięte, jeśli sytuacja będzie tego wymagać.

Pierwsza rekrutacja

Wyjazd do PORTUGALII na 2-tygodniowy staż dla 20 osób ze wszystkich klas oprócz maturalnych. Wyjazd ma odbyć się w dniach 28.06 – 09.07.2021 (plus podróż).

Druga rekrutacja

Wyjazd do HISZPANII na praktyki zawodowe, 4-tygodniowe dla klas: 2 ae, 2 aeg, 2 cm, 2 cmg. Wyjedzie 30 osób w dniach 20.09 – 15.10.2021 (plus podróż).

Projekt finansowany jest z programu Erasmus+ Akcji 1: Mobilność Edukacyjna, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Uczestnik nie ponosi żadnych kosztów związanych z udziałem w projekcie.

Formularze rekrutacyjne Kliknij aby pobrać należy składać do sekretariatu szkoły do końca lutego (osobno na każdy wyjazd).

Czytany 682 razy Ostatnio zmieniany sobota, 13 luty 2021 15:45

24 Stycznia 2022