Technik spawalnictwa
30-01-2020

Nabór 2021/2022

poniedziałek, 25 styczeń 2021 14:12

UWAGA KONKURS! MUZYKA DLA MECHANIKA!

Muzyka to twoja zajawka, pasja, całe życie, cały dźwięczny świat? Nie wyobrażasz sobie chwili bez ulubionych dźwięków w tle? A może sam tworzysz własne bity i chcesz zaistnieć? A może chciałbyś usłyszeć swoją muzę wchodząc na stronę szkoły, Facebooka lub jako dzwonek w telefonie u przechodzącej korytarzem Pani Dyrektor lub u któregoś z nauczycieli, kolegów?
Siadaj do kompa i już dziś zacznij działać. Niech naszą szkolną społeczność połączy Twoja pasja i dobry, muzyczny gust. Pokaż, co Ci tam w duszy gra!
Zgłoś się do konkursu na jingiel jako muzyczny motyw przewodni reklamujący nasza szkołę. Możesz zamiast jingl’a napisać i zaaranżować własną piosenkę o szkole lub nakręć promujący nas teledysk- Twoja muza, Twój wybór!
A warto, bo do zdobycia poręczny, nowoczesny tablet, marki Lenovo Tab M7, który ułatwi pracę lub uprzyjemni długie wieczory ukochaną muzą.
Powodzenia i pamiętaj twój utwór ma być jak Mechanik- tradycyjnie najlepszy!
Wypełnij kartę zgłoszeniową i wraz z dołączonym plikiem mp.3 lub avi i prześlij ją do 14.02.2021r. na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu:

1. 1.Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku.
  2. 2.Prace konkursowe oceni komisja powołana przez Dyrektora ZS2 w Sanoku.
  3. 3. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku.
  4. 4.Celem konkursu jest: rozwijanie umiejętności twórczych i artystycznych młodzieży, kreatywności, przedsiębiorczości, rozwijanie zainteresowań muzycznych w zakresie komponowania lub modyfikacji elementów muzycznych w postaci coverów, korzystanie z informacji, ich selekcja oraz wybór istotnych faktów, posługiwanie się technologią informacyjno-konunikacyjną.
  5. 5.Konkurs rozgrywany jest w jednej kategorii: jingiel, czyli muzyczne hasło przewodnie dla potrzeb kampanii promocyjnej szkoły.
  6. 6.Wymagania:
  • Jingiel powinien być maksymalnie długi na 1 minutę, piosenka lub teledysk maksymalnie do 2 minut.
  • styl i forma muzyczna są dowolne,
  • kompozycja ma mieć charakter autorski lub może być oryginalnym coverem motywu już istniejącego pod warunkiem, że ma on charakter oryginalny, osobiście stworzony lub zaaranżowany przez uczestnika konkursu
  • jingiel lub piosenka mają być przesłane do organizatorów w formacie mp.3, teledysk w avi.
  1. 7.Konkurs ma charakter indywidualny, każdy z uczestników wysyła jedno zgłoszenie z jednym elementem muzycznym adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  2. 8.Prace konkursowe należy wysłać najpóźniej do 14.02.2021r.
  3. 9.Każdy z uczestników zobowiązuje się do zrzeczenia się praw autorskich do przesłanych materiałów.
  4. 10.W konkursie premiowane cennymi nagrodami jest wyłącznie 1 miejsce, pozostali uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy przesłane pod wskazany adres mailowy.
  5. 11.Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do unieważnienia wyników lub całego konkursu w przypadku stwierdzenia plagiatu lub jego nierozstrzygnięcie w przypadku, gdy żadna z nadesłanych prac nie zostanie wykorzystane dla potrzeb szkoły.
  6. 12.Od wyników konkursu można odwołać się w formie mailowej w ciągu 7 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu.

Załączniki:

KARTA ZGŁOSZENIOWA DO KONKURS: Muzyka dla Mechanika!

Imię i nazwisko:

Telefon:

Oświadczenie uczestnika:

1. 1.Ja niżej podpisany oświadczam, że zrzekam się praw autorskich do przesłanych materiałów na konkurs na rzecz Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku.
  2. 2.Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu.
  3. 3.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu, którego organizatorem jest Zespół Szkół nr 2 w Sanoku.

Podpis uczestnika:

Wypełniają obowiązkowo rodzice ucznia niepełnoletniego:

Oświadczenie rodzica/prawnego opiekuna:

1. 1.Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka/ podopiecznego w konkursie organizowanym przez Zespół Szkół nr 2 w Sanoku zgodnie z przedstawionym regulaminem.
  2. 2.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka/podopiecznego na potrzeby związane z konkursem przez Zespół Szkół nr 2 w Sanoku.

Podpis rodzica/prawnego opiekuna:

Czytany 103 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 26 styczeń 2021 17:22