Akualności

Kierunki kształcenia

Mechanik pojazdów samochodowych
Operator obrabiarek skrawających
Technik pojazdów samochodowych
Technik teleinformatyk
Technik ochrony środowiska
Technik mechanik
Technik automatyk
Technik elektronik
Technik spawalnictwa
Prev
02-03-2011
17-12-2017
02-03-2011
02-03-2011
24-03-2014
02-03-2011
07-11-2018
31-10-2018
30-01-2020
Next

bip

środa, 27 maj 2020 12:33

TERMINY KONSULTACJI GRUPOWYCH I INDYWIDUALNYCH OD 01.06.2020

Napisała 

Aby wziąć udział w konsultacjach uczeń MUSI umówić się z nauczycielem przez e-dziennik, zgodnie z procedurą konsultacji, z którą każdy uczeń i jego rodzic powinien się zapoznać. NIE MOŻNA przyjść do szkoły na konsultacje, bez uprzedniego otrzymania zezwolenia od nauczyciela. Tabela z terminami konsultacji rozwija się po przyciśnięciu "Czytaj więcej".

 

 

Imię i nazwisko nauczyciela

dzień/godzina zgodnie                   z godzinami dzwonków /sala

dzień/godzina zgodnie z godzinami dzwonków /sala

1.

Adamska Monika

wtorek 8.00 - 8.45 sala  37

wtorek 8.45 - 9.35 sala 37

2.

Balwierczak Marek

czwartek 8:00 - 8:45, sala 143

czwartek 8:50 - 9:35, sala 143

3.

Bień Ewa

wtorek 10.35 - 11.20, sala 147

wtorek 11.25 - 12.10, sala 147

4.

Bieńczak Bogdan

poniedziałek 9:40 - 10:25, sala 9

poniedziałek 10:35 - 11:20, sala 9

5.

Boczoń Monika

---------------------------------------

---------------------------------

6.

Buczek Bogdan

poniedziałek/11:25-12:10/11

poniedziałek/12:30-13:15/11

7.

Burnatowska Katarzyna

--------------------------------------------

-------------------------------------

8.

Chabros-Jaklik Bożena

poniedziałek 8:50-9:35/256

------------------------------------

9.

Chimiak Marek

wtorek 9:40 - 10:25, sala 258

wtorek 10:35-11:20, sala 258

10.

Czech Aneta

czwartek 9.40 - 10.25, sala 37

czwartek 10.35 - 11.20

11.

Felenczak Julian

--------------------------------

--------------------------------------

12.

Finder Renata

----------------------------------

--------------------------------------

13.

Gierad-Przybyła Elżbieta

czwartek 9:40-10:25, sala 138

czwartek 10:35-11:20, sala 138

14.

Jajko Sebastian

poniedziałek 12.30 - 13.15

środa 12.30 - 13.15

15.

Kołodziej Aneta

środa 11.25 -12.10, sala 147

środa 12.30 - 13.15, sala 147

16.

Kondrat Magdalena

poniedziałek 13.20-14.05, sala 144

czwartek 11,25-12.10

17.

Kosior-Szwan Ewa

poniedziałek 14:10 - 14:55 sala 18

poniedziałek 15:00 - 15:45 sala 18

18.

Kosturska Magdalena

-------------------------------------

--------------------------------

19.

Kot Piotr

wtorek 8:00-8:45

Środa 8:00-8:45

20.

Kubowicz Agnieszka

wtorek 8:00-8:45 s.142

wtorek 8:50-9:35 s.142

21.

Szczepek Andrzej

Wtorek 10:35-11:20 s. 138

--------------------------------------

22.

Kuzicki Marian

wtorek 8.00 - 8.45/s. 10

wtorek 8.50 - 9.35/s. 10

23.

Nazarkiewicz Jowita

wtorek/8:00-8:45/18

---------------------------------------

24.

Lip Małgorzata

urlop

urlop

25.

Kozimor Karina

poniedziałek 9:40-10:25

poniedziałek  10:35-11:20. s.139

26.

Łożańska Izabela

czwartek 8:50 - 9:35 sala 69

czwartek 9:40- 10-25 sala 69

27.

Matuła Mirosław

wtorek 8:50 – 9:35 sala 256 a

wtorek 9:40-10:25 sala 256 a

28.

Michenko Małgorzata

wtorek 8.00 - 9.00 sala 16

wtorek 9:00-10:00

29.

Mokrzycka Sabina

------------------------------

---------------------------------------------

30.

Naumowicz Piotr

poniedziałek 9.40 - 10.25, sala 259

poniedziałek 10.35 - 11.20, sala 259

31.

Daniłowicz Katarzyna

czwartek 12:30- 13:15, sala 18

---------------------------------------

32.

Sachajdak Agnieszka

wtorek 9.40- 10.25 sala 147

wtorek 10.35-11.20 sala 139

33.

Skalski Marek

piątek 9:40 - 10:25 sala 262

piątek 10:35 - 11:20 sala 262

34.

Skibińska Mariola

poniedziałek 8.50 - 9.35, sala 148

poniedziałek 9.40 - 10.25, sala 148

35.

Warnecka Małgorzata

środa/12:30-13:15, sala 138

środa/13:20-14:05, sala 138

36.

Wenc Irena

czwartek 9.40-10.25,  sala 142

czwartek 10.35-11.20, sala 142

37.

Więch Barbara

środa 8.50-9.35 ,sala 263

środa 9.40 - 10.25 ,sala 263

38.

Stefański Paweł

wtorek 11.00 - 11.45, strzelnica

------------------------------------------

39.

Wójcik Piotr

czwartek 11.25-12.10 , sala 19

czwartek 12.30 - 13.15, sala 19

40.

Zimoń Katarzyna

wtorek 9:40- 10:25, sala 138

wtorek 10:35-11:20, sala 138

41.

Zygar Maciej

piątek/ 12.30-13.15/257

piątek/ 13.20-14.05/257

42.

Jakieła Jerzy

poniedziałek 10.35-11.20/9

---------------------------------------------

43.

Skoczołek Jolanta

----------------------------------

----------------------------------------------

44.

Sabat Monika

poniedziałek/ 10:35-11:20/ 39

poniedziałek/ 11:25-12:10/39

45.

Zajdel Wojciech

 czwartek 13:20-14:05, sala 18

-----------------------------------------------

46.

Dereń Alicja

czwartek 8:50-9:35 sala 255

czwartek 9:40-10:25 sala 255

 

 

Czytany 464 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 02 czerwiec 2020 09:21