Technik spawalnictwa
30-01-2020

Nabór 2020/2021

piątek, 24 kwiecień 2020 09:39

Zakończenie roku szkolnego klas IV i odbiór świadectw

Drodzy Absolwenci,

Informuję, że w związku z obecną sytuacją spowodowaną pandemią zakończenie roku szkolnego nie będzie się mogło odbyć w formie tradycyjnej. Niestety nie możemy pożegnać Was podczas uroczystej akademii. Wasze świadectwa ukończenia szkoły zostały wydrukowane i złożone w sekretariacie szkoły. Zalecam jednak, abyście powstrzymali się z ich odbiorem do czasu unormowania się sytuacji  w kraju. W sprawach pilnych i tam gdzie posiadanie przez Was świadectwa ukończenia szkoły jest Wam niezbędne proszę kontaktować się z sekretariatem szkoły. W sytuacji pilnej potrzeby będzie to możliwe, po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu się z sekretariatem, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności (maseczka, dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły). Pamiętajcie też o rozliczeniu się z biblioteką i zwrocie kluczyka do szatni, tak, aby młodsze pokolenia mogły jeszcze z nich skorzystać J

Na zakończenie pragnę podziękować Wam wszystkim za te cztery lata spędzone w naszej szkole. Dziękuję za Wasz trud i zaangażowanie: za godne reprezentowanie szkoły w wielu konkursach i wydarzeniach, za jej świetną promocję w środowisku, za akademie i uroczystości szkolne, w które się angażowaliście. Dziękuję za wszystkie dobre chwile, które razem przeżyliśmy.

Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że podczas tego czasu wszyscy- zarówno my nauczyciele, jak i Wy- Uczniowie, mieliśmy swoje lepsze i gorsze chwile, swoje wzloty i upadki, jednakże jestem przekonana, że ten czas spędzony w „Mechaniku” po latach będziecie wspominać z rozrzewnieniem. Zapewniam Was, że jako nauczyciele zawsze staraliśmy się pracować dla Waszego dobra- stworzyć Wam jak najlepsze możliwości rozwoju i szansę na wykorzystanie Waszego potencjału. Z doświadczenia wiem, że lata szkoły średniej, to jedne z najlepszych lat w naszym życiu, to czas nawiązywania najtrwalszych życiowych przyjaźni i znajomości na całe życie. Jestem pewna, że wiele z przyjaźni zawartych w „Mechaniku” pozostanie przyjaźniami na całe życie. Wierzę, że będziecie się nawzajem wspierać i sobie pomagać, a dobre wartości, które staraliśmy się przybliżyć Wam w naszej szkole, pozostaną w Was na zawsze.

Na tej nowej drodze życia, będącej drogą ku prawdziwej i pełnej dorosłości życzę Wam wszystkim samych sukcesów, satysfakcjonującej, dobrze płatnej pracy, zdania matury i dostania się na wymarzone studia oraz zadowolenia i dużo szczęścia w życiu osobistym. A na te trudne czasy życzę Wam i Waszym rodzinom dużo, dużo zdrowia.

Pamiętajcie o Naszym „Mechaniku”!

Z pozdrowieniami,

Jowita Nazarkiewicz