Technik spawalnictwa
30-01-2020

Nabór 2020/2021

piątek, 24 kwiecień 2020 09:26

Drodzy Absolwenci Anno Domini 2020:

„Świat jest teatrem,

aktorami ludzie,

którzy kolejno wchodzą i znikają,

każdy aktor niejedną gra rolę…”

Przez cztery lata wczuwaliście się w rolę uczniów Zespołu Szkół nr 2 im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku.  Jak w każdym teatrze, jak w każdej sztuce były role główne, pierwszoplanowe, drugoplanowe, ale były też epizody. Każdy z Was sam wybierał swoją rolę, a wszystkie zostaną na długo zapisane w naszej pamięci. Wasz pobyt na scenie MECHANIKA to nie tylko czas sztywnych ram lekcji, zadań, klasówek. Przez te lata byliście bardzo ważną częścią społeczności szkolnej, która pracowała społecznie, prowadziła wiele akcji charytatywnych, konkursów, pokazów, warsztatów i prezentacji. Uczestniczyliście w wielu dodatkowych  kursach, stażach, praktykach. Zaznaczyliście swą obecność w wielu miejscach na mapie Unii Europejskie, gdzie pod sztandarem szkoły doskonaliliście swe umiejętności i pogłębiali wiedzę, która, mamy nadzieję, zaowocuje w przyszłości. Każdy z Was do swojego CV może dołączyć zdobyte certyfikaty i dyplomy. Radością napawa fakt, iż bardzo pozytywnie oceniają Wasze umiejętności pracodawcy, u których odbywaliście praktyki zawodowe.

Dziś, w dobie pandemii koronawirusa nie możemy pożegnać Was zgodnie z wieloletnią tradycją szkoły, uroczystą akademią, wręczeniem świadectw i nagród za pracę na rzecz szkoły. Ale pamiętajcie, nasze drzwi są dla Was zawsze otwarte, odwiedzajcie nas zawsze, kiedy zatęsknicie za atmosferą szkolnych lat, pamiętajcie, że w tej szkole ktoś Was uczył życia, a wy zostawiliście w tych murach cząstkę siebie. A teraz przed Wami swe podwoje otwiera scena nazywana DOROSŁOŚĆ, dlatego życzymy Wam z całego serducha, by scenę nastoletnich marzeń nie przysłoniła kurtyna szarej codzienności. „ Życie jest jak okręt wśród burzy”…, więc życzymy Wam też szczęśliwej podróży.

Wychowawcy, Grono Pedagogiczne, Samorząd Uczniowski i cała społeczność ZS2.

Czytany 72 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 kwiecień 2020 09:30

Dzisiaj jest: Wtorek