piątek, 06 grudzień 2019 19:54

Przedświąteczne działania wolontariuszy.

Czas przedświąteczny to wzmożone działania wolontariuszy, którzy biorą udział w wielu akcjach. I tak nasze Szkolne Koło Wolontariatu kolejny raz wsparło Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie. Tym razem poprzez zbiórkę żywności w sanockim Intermarche. Młodzież spotkała się z ogromną życzliwością i ofiarnością ludzi. Najważniejsze jest to, że dzięki tej zbiórce mogliśmy wspomóc rodziny wielodzietne, które takiej pomocy potrzebują. Kolejna akcja w której braliśmy udział to V Romski Mikołaj. Najpierw zbieraliśmy słodycze w szkole a później nasi uczniowie pomagali przy pakowaniu  paczek w siedzibie Stowarzyszenia Sanitas, które organizowało to wydarzenie. Paczki trafią do dzieci romskich z osady Podskalka koło Humennego na Słowacji. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy!

• pck01
  • pck02