czwartek, 20 grudzień 2018 13:54

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Dnia 19 grudnia 2018 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się spotkanie uczniów z województwa podkarpackiego, którzy poprzedni rok szkolny ukończyli z wyróżnieniem i zdobyli najwyższą w szkole średnią ocen. Celem spotkania było odebranie przez tych uczniów Dyplomów Stypendysty Prezesa Rady Ministrów. Dyplomy te, podczas uroczystej gali, wręczyła Małgorzata Rauch – Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Wicewojewoda Podkarpacki – Lucyna Podhalicz. Każdego roku, podczas spotkania, stypendyści mają możliwość wysłuchania śpiewających, recytujących bądź grających na instrumentach muzycznych uzdolnionych młodych ludzi z województwa podkarpackiego. W tym roku zgromadzeni w WDK w Rzeszowie mieli okazję zobaczyć występ Roksany Węgiel, która w listopadzie tego roku zwyciężyła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Z naszej szkoły stypendium Prezesa Rady Ministrów, po raz trzeci z rzędu, otrzymała uczennica klasy 4MO Agnieszka Repakowska, która na koniec roku szkolnego 2017/2018 uzyskała  najwyższą w szkole średnią ocen - 5,1.

Serdecznie gratulujemy Agnieszce i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

Czytany 1167 razy Ostatnio zmieniany sobota, 22 grudzień 2018 17:28

24 Stycznia 2022