Akualności

Kierunki kształcenia

Mechanik pojazdów samochodowych
Operator obrabiarek skrawających
Technik pojazdów samochodowych
Technik teleinformatyk
Technik ochrony środowiska
Technik automatyk
Technik elektronik
Technik spawalnictwa
Prev
02-03-2011
17-12-2017
02-03-2011
02-03-2011
24-03-2014
07-11-2018
31-10-2018
30-01-2020
Next

Nabór 2020/2021

środa, 14 listopad 2018 18:01

Unihokeiści w Półfinale Wojewódzkim!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(16 głosów)

W dniu 14 listopada w hali sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku odbyły się rejonowe zawody w unihokeju chłopców, rozgrywane w ramach Szkolnej Licealiady. Spieszymy poinformować, że nasza drużyna stanęła na wysokości zadania i awansowała do kolejnego etapu rozgrywek czyli Półfinału Wojewódzkiego.

 

Zawody rozgrywano w dwóch grupach, nasza Szkoła została rozlosowana do grupy B wraz z drużynami ZS 3 i ZS CKR Nowosielce z Sanoka. W grupie A znalazły się zespoły I LO, II LO, ZS 1 i ZS 5. Po rozegraniu meczy grupowych utworzona została grupa Finałowa w której znalazły się po 2 najlepsze zespoły z grupy A i B. W tym etapie rozgrywek znowu grano w systemie „każdy z każdym” ale z zaliczeniem meczu grupowego pomiędzy drużynami, które awansowały do fazy finałowej.

Nasz zespół napędzany przez Rafała Zajdla i Jakuba Matuszka rozegrał naprawdę dobre zawody. Świetnie w bramce spisywał się Kamil Kramarz, który kilkukrotnie ratował drużynę z opresji. Zawody rozpoczęliśmy od porażki z ZS 3 w stosunku 0:1 ale z przebiegu meczu nie zasłużyliśmy na porażkę. Gdyby chłopaki mieli lepiej ustawione celowniki to wynik mógłby być zupełnie inny ale nie ma co gdybać, przegraliśmy mecz i nie ma co dyskutować. Kolejne spotkanie to mecz o być albo nie być dla naszego zespołu. Dobra gra zespołu w obronie i skuteczna w ataku daje nam zwycięstwo nad drużyną z Nowosielec 2:0. To bardzo ważna wygrana, która dała nam awans do dalszego etapu i to z pierwszego miejsca w grupie. Stało się tak dlatego, że drużyna z Nowosielec pokonała ZS 3 w stosunku 4:2 i tym samym zapewniła sobie awans z drugiego miejsca. To pokazuje jak mieliśmy mocną grupę i jak wyrównane były pojedynki. W fazie finałowej w pierwszym spotkaniu wygrywamy z drugą drużyną grupy A – ZS 1 w stosunku 3:2, zwycięską bramkę zdobywając na 5 sekund przed końcem meczu. W drugim pojedynku ulegamy wysoko gospodarzom turnieju II LO – 0:7. Porażka bolesna ale trzeba przyznać, że zespół II LO jest na razie poza zasięgiem innych drużyn sanockich.

  • DSC_0549
  • DSC_0550
  • DSC_0551
  • DSC_0552
  • DSC_0559
  • DSC_0561
  • DSC_0565
  • DSC_0567

Brawo dla wszystkich chłopaków za postawę w tym turnieju. Oprócz wyżej wspomnianych zawodników, świetne zawody rozegrał Jakub Lenart, Filipczak Bartek, Trzciański Mateusz i debiutujący w naszej drużynie Maksymilian Muszyński, który wyrasta nam na wspaniałego snajpera. Drużynę uzupełniali: Jakub Owsiany – rezerwowy bramkarz, Królicki Hubert, Tyszkowski Dominik, Patryk Dzierżawski i Słysz Kacper

Wyniki naszej drużyny:

ZS3 – ZS2    1:0

ZS2 – CKR Nowosielce   2:0

ZS2 – ZS1    3:2

ZS2 – II LO    0:7

Kolejność po fazie finałowej turnieju:

I miejsce – II LO Sanok

II miejsce – ZS2 Sanok

III miejsce – ZS1 Sanok

IV miejsce – ZS CKR Nowosielce

V miejsce - ZS3 Sanok

VI miejsce - ILO Sanok

VII miejsce - ZS5 Sanok

Do półfinału wojewódzkiego awansowały 3 pierwsze zespoły.

Drużynę prowadził Piotr Kot

Czytany 931 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 listopad 2018 18:09

Galeria

{gallery}1258{/gallery}

Mini Kalendarz

Dzisiaj jest: Piątek
18 Września 2020
Imieniny obchodzą
Dobrowit, Irena, Irma, Józef, Ryszarda,
Stefania, Tytus, Zachariasz

Do końca roku zostało 105 dni.
Szczęśliwe numerki: 5,12

power

podkarpackie

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.