Aktualnosci

czwartek, 04 październik 2018 17:49

Dzień Chłopaka w Internacie

Napisał

We wtorek, 2 października 2018 r., obchodzony był w Naszym Internacie Dzień Chłopaka. Oprócz życzeń dziewczyny zadbały o słodkości. Chłopcy zostali mile zaskoczeni, a całe popołudnie upłynęło w miłej atmosferze.

wtorek, 02 październik 2018 16:23

Opłata za miesiąc październik

Napisał

Opłatę za miesiąc październik (wyżywienie i zakwaterowanie) należy wpłacać na konto zgodnie z kwotą podawaną indywidualnie każdemu z wychowanków.

Opłata na fundusz Rady Rodziców - 20 zł, - płatna jest bezpośrednio u wychowawców.

czwartek, 27 wrzesień 2018 21:06

Nowy samorząd w Internacie

Napisał

W dniu 25 września 2018 r., odbyły się w Naszym Internacie wybory nowego samorządu. Spośród zgłoszonych kandydatów wybrani zostali:

- Kacper Koss - przewodniczący,

- Bartłomiej Kalisz - zastępca,

- Dominika Kwiek - skarbnik.

Całej trójce gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!

wtorek, 04 wrzesień 2018 13:47

Spotkanie z rodzicami

Napisał

Zebranie rodziców wychowanków Internatu odbędzie się 11 września 2018 (wtorek) o godzinie 15.45 w świetlicy Internatu na pierwszym piętrze (sala 105)

środa, 29 sierpień 2018 20:12

Kwaterunek młodzieży 2018

Napisał

Kwaterowanie wychowanków w internacie rozpocznie się w dniu 2 września 2018 r., (niedziela) od godziny 1600. Prosimy o przywiezienie ze sobą następujących rzeczy:

- pościel i prześcieradło,

- obuwie zmienne (pantofle, klapki),

- sztućce i kubek,

- dokument tożsamości - dowód osobisty lub skrócony akt urodzenia (dostępny w urzędzie miasta lub gminy) - potrzebne do meldunku.

Prosimy o potwierdzenie chęci mieszkania w internacie stawieniem się w placówce lub powiadomieniem telefonicznym do 4 września (włącznie). Osoby, które nie zgłoszą się w tym terminie, zostaną wykreślone z listy mieszkańców.

środa, 06 czerwiec 2018 13:49

Uroczyste otwarcie wyremontowanego Internatu

Napisał

W dniu wczorajszym (5 czerwca 2018 r.) miało miejsce otwarcie wyremontowane piętra Naszego Internatu, które było częścią podsumowania projektów unijnych realizowanych w szkole. W uroczystości udział wzięli: radny Powiatu Sanockiego i szef biura Posła na Sejm RP Piotra Uruskiego - pan Damian Biskup, Dyrektor Powiatowego Centrum Obsługi Jednostek Organizacyjnych Powiatu Sanockiego - pani Ewelina Florian, Naczelnik Wydziału Oświaty, Promocji Kultury i Rozwoju Starostwa Powiatowego - pani Zofia Kijowska, Naczelnik Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych Starostwa Powiatowego - pan Michał Cyran, Szef Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Sanoku - pan major Piotr Lasek, Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Sanoku - pan Maciej Drwięga, Dyrektor SOSW w Sanoku - pan Robert Dudek oraz przedstawiciele firm: Autosan - pani Elżbieta Dziok - Nowak, Członek Zarządu SPGK - pan Bartłomiej Florian, ADR Polska S.A. - pan Bartosz Podkalicki, DO-MET - pan Marcin Stach, BUDMAL - pan Paweł Kocan.

Dzięki remontowi zyskaliśmy 16 nowych, 2 i 3 osobowych pokoi, 3 łazienki, salę cichej nauki, świetlicę, pomieszczenie kuchenne oraz dodatkowy pokój dla wychowawców.

View the embedded image gallery online at:

poniedziałek, 04 czerwiec 2018 16:50

Opłata za miesiąc czerwiec

Napisał

Opłatę za miesiąc czerwiec (wyżywienie i zakwaterowanie) należy wpłacać na konto zgodnie z kwotą podawaną indywidualnie każdemu z wychowanków.

poniedziałek, 28 maj 2018 14:10

Ruszyła rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Napisał

Z radością informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację do Naszego Internatu na rok szkolny 2018/2019.

Podania - do pobrania na stronie Internatu - prosimy składać bezpośrednio u wychowawców lub w sekretariacie szkoły - osobiście w godzinach od 7.00 do 15.00 lub telefonicznie pod numerem 13 46 539 51.

Wstępna lista przyjętych dostępna będzie w sekretariacie szkoły 10 lipca 2018.

Ostateczna lista zamknięta zostanie po 20 sierpnia 2018.

czwartek, 26 kwiecień 2018 08:55

Pożegnanie maturzystów 2018

Napisał

W dniu wczorajszym tj. 25 kwietnia 2018 r., odbyła się uroczystość pożegnania maturzystów Anno Domini 2018. Wśród piosenek i wspomnień, były wzruszenia i upominki. Nie zabrakło tradycyjnych i  jakże wyczekiwanych dyplomów z wierszykami opisującymi każdego z wychowanków.

Kochani – żegnając Was, życzymy powodzenia na zbliżającej się maturze, a w dorosłym życiu -  samych pogodnych dni, spełnienia marzeń i aby na waszej drodze stawali tylko dobrzy ludzie.

środa, 04 kwiecień 2018 14:43

Opłata za miesiąc kwiecień

Napisał

Opłatę za miesiąc kwiecień (wyżywienie i zakwaterowanie) należy wpłacać na konto zgodnie z kwotą podawaną indywidualnie każdemu z wychowanków.