Nabór 2018/2019

środa, 05 luty 2014 14:48

Sprawozdanie z pracy Samorządu Uczniowskiego za pierwszy semestr w roku szkolnym 2013/2014

Napisał

1. Zebranie robocze Samorządu Uczniowskiego- plan pracy na nowy rok szkolny, podział obowiązków, ustalenie dyżurów w radiowęźle, propozycje działań do promocji szkoły, ustalenie kalendarza wydarzeń i imprez szkolnych.

2. Opinia w sprawie Programu Wychowawczego i Programu Profilaktyki na rok szkolny 2013/2014- nie proponowano dodatkowych punktów do programów.

3. Opinia w sprawie dodatkowych dni wolnych od nauki- nie proponowano zmian w terminach przewidzianych przez dyrektora szkoły.

4. Opiniowanie uchwał Rady Pedagogicznej w sprawie skreślenia uczniów z listy uczniów w szkole- według potrzeb.

5.Zorganizowanie dyskoteki ?Andrzejkowej?- podział pracy, prośba do nauczycieli o opiekę nad młodzieżą, plakaty, poszukiwanie sponsorów.
6.Przekazanie pieniędzy z dyskoteki na akcję charytatywną związaną z ?Mikołajem?, pomoc przy pakowaniu i roznoszeniu paczek, podziękowania dla sponsorów.

7. Organizacja giełdy kartek świątecznych przy okazji wywiadówki dla rodziców- dochód ze sprzedaży przeznaczono na paczki ?Mikołajkowe.

8. Organizacja szkolnej Giełdy Podręczników przy współpracy ze szkolną biblioteką.

9. Pomoc przy organizacji stanowiska poświęconego Austrii na Europejski Dzień Języków w ZS nr 1.

10. Pomoc przy Dniu Otwartym Szkoły- kabaret, oprowadzanie, obsługa techniczna.
11. Stworzenie gazetki SU przy wejściu do budynku szkoły.
12.Pomoc techniczna przy przedstawieniach szkolnych- sprzęt nagłaśniający.

13. Aktualizacja informacji o wydarzeniach z życia szkoły na stronie Internetowej.

14. Wnioski do dyrektora szkoły w sprawie skracania lekcji przed świętami- według potrzeb.

15. Przygotowanie słuchowisk radiowych- Trzech Króli, Andrzejki i według potrzeb.

16. Konkurs szkolny na najmilszego nauczyciela i nauczycielkę w szkole- projekty pamiątkowych dyplomów.

Czytany 2871 razy Ostatnio zmieniany sobota, 22 luty 2014 15:22

Administrator serwisu.

Strona: www.zs2.sanok.pl

18 Czerwca 2018
Efrem, Elżbieta, Gerwazy, Leonia,
Marek, Marina, Paula

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki

Odwiedza nas 33 gości oraz 1 użytkownik.

• jowitan