III Wojewódzki Turniej Pojazdów Zasilanych Wodą 2018

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w III Wojewódzkim Turnieju Pojazdów Zasilanych Wodą, który odbędzie się 28 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych na „Konkurs Wiedzy Technicznej dla Gimnazjalistów – III edycja", który odbędzie się 21 marca 2018 roku o godzinie 9.30 w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku, ul. Stróżowska 15 (MECHANIK).

Katarzyna Zimoń

środa, 17 styczeń 2018 14:50

Program "O Niepodległej"

11 listopada 2017 r. CDN w Sanoku, we współpracy ze Starostą Sanockim, ogłosił program "O Niepodległej", którego celem jest uczczenie przypadającej w 2018 r., setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Patronatem Honorowym objął go Podkarpacki Kurator Oświaty.

Nasza szkoła znalazła się w zaszczytnym gronie uczestników programu. Od grudnia 2017 r.zostały zainicjowane trzy działania projektowe:

- projekt badawczo - historyczny pt.: "Sokolnik - sanocki symbol odzyskania niepodległości", realizowany przez uczniów klasy 1ti - Anitę Winiarską i Piotra Płaziaka, pod opieka pani Katarzyny Zimoń,

- projekt literacko - artystyczny pt.: "Wspomnienia sanockiego legionisty", realizowany przez uczniów klasy 2mo - Annę Chaberską, Klaudię Posadzką, Laurę Gryziecką i Sylwię Sadowską, pod opieka pani Marioli Skibińskiej,

- projekt muzyczny pt,: "Muzycznie o Niepodległej", realizowany przez wychowanków Internatu - Karolinę rusztowicz, Martynę Chuchlę, Dominikę Kwiek i Sylwię Dereń, pod opieką pani Magdaleny Kosturskiej.

O realizacji poszczególnych działań będziemy informować na bieżąco.

wtorek, 12 grudzień 2017 18:58

Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy"

Państwowa Inspekcja Pracy rozpoczęła w bieżącym roku organizację konkursu wiedzy o prawie pracy i BHP dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pn. „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs jest organizowany w szkołach, które uczestniczą w realizacji programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”.

Celem konkursu jest popularyzacja tego programu oraz wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

Nasza szkoła uczestnicy w programie od września 2017 r. i tym samym stała się organizatorem szkolnego etapu konkursu. Wzięło w nim udział 9 uczniów z klas – 1cm, 1 c i 2ct. W etapie szkolnym najwyższą ilość punków uzyskał Michał Kuczma z klasy 1 cm (22 na 25  możliwych punktów). Na drugim miejscu - ex aequo – uplasowali się Szymon Sobolak z klasy 1cm i Davide Dodaj z klasy 2ct (21 na 25 możliwych punktów). Ze względów regulaminowych musiała zostać zorganizowana dogrywka, która otworzyła drogę do etapu regionalnego Szymonowi Sobolakowi.

Wszystkim uczestnikom gratuluję wiedzy, a zwycięzcom życzę powodzenia w Rzeszowie podczas etapu regionalnego.

• pp1
  • pp2
  • pp3

wtorek, 12 grudzień 2017 18:52

Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy"

Dzisiaj jest: Sobota
24 Lutego 2018
Bogurad, Bogusz, Boguta, Bohusz,
Lucjusz, Maciej, Piotr

Szczęśliwe numerki: Nie losujemy

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki