Małgorzata Warnecka

piątek, 06 październik 2017 11:10

STAŻ ERASMUS+ AUTOCAD W DREŹNIE

Uwaga!

Prowadzimy rekrutację na wyjazd do Drezna w Niemczech na staż Erasmus+ AUTOCAD.

W projekcie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie Zespołu Szkół nr 2. Pierwszeństwo będą mieli uczniowie klas zawodowych oraz osoby, które nie brały jeszcze udziału w żadnym projekcie.

Na staż pojedzie 20 uczniów naszej szkoły plus 2 opiekunów.

Termin wyjazdu to 29.01-11.02.2018 r. (ferie zimowe).

Językiem projektu jest język angielski.

Formularze rekrutacyjne oraz regulamin rekrutacji są dostępne w sekretariacie szkoły.

Chętnych uczniów prosimy o pobranie formularzy zgłoszeniowych i po wypełnieniu obu stron (część informacji wypełnia wychowawca) formularz należy złożyć w sekretariacie.

Ostateczny termin złożenia deklaracji to 16.10.2017 r.

wtorek, 11 kwiecień 2017 18:01

NASZA PALMA NAGRODZONA

Z przyjemnością informujemy, że nasza palma wielkanocna zajęła II miejsce w „Konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną”, który odbył się 9 kwietnia 2017 r. na Rynku Galicyjskim w sanockim skansenie. Szczególne gratulacje należą się pani Magdalenie Kosturskiej, pod której czujnym okiem uczennice ZS2, jednocześnie wychowanki internatu, tworzyły nagrodzoną palmę. Konkurs ten był jednym z wielu punktów programu Niedzieli Palmowej na Rynku Galicyjskim. Impreza została zorganizowana przez Starostwo Powiatowe, Muzeum Budownictwa Ludowego i parafię rzymsko-katolicką pw. Chrystusa Króla w Sanoku. Tego dnia odbył się również pokaz obyczajów wielkanocnych, kiermasz potraw i ozdób świątecznych, a najmłodsi goście mogli wziąć udział w grach, zabawach i warsztatach dla dzieci.

• p1
  • p2
  • p3
  • p4
  • p5
poniedziałek, 12 grudzień 2016 14:56

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Samorząd Internatu zaprasza na kolejną edycję kiermaszu bożonarodzeniowego. Odbędzie się on 15 grudnia 2016 r. (czwartek) na holu obok kantorka W-F. Rozpoczynamy o godzinie 10.30. Podczas kiermaszu będzie można kupić ozdoby bożonarodzeniowe samodzielnie wykonane przez mieszkańców Internatu ZS nr 2. A wybór będzie ogromny: stroiki, bombki, choinki, kartki i inne dekoracje świąteczne.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

poniedziałek, 21 marzec 2016 09:02

KIERMASZ WIELKANOCNY

17 marca 2016 r. w naszej szkole, jak co roku, odbył się Kiermasz Wielkanocny. Jego organizatorem był Internat Zespołu Szkół Nr 2. Ulokowane na dolnym holu, obok gabinetu W-F-u, stoisko prezentowało się bardzo świątecznie i zachęcało do kupienia ozdób wielkanocnych, które zostały wykonane własnoręcznie przez mieszkańców Internatu. A wybór był ogromny: pisanki, wielokolorowe bukiety, koszyki, świąteczne kurczaczki, wielkanocne wozy pachnące sianem. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród kupujących.

poniedziałek, 14 marzec 2016 23:28

Kiermasz Wielkanocny

Samorząd Internatu zaprasza wszystkich na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się w czwartek 17 marca 2016 r., od godz. 10.30, na dolnym holu (obok gabinetu W-F). Podczas kiermaszu będzie można kupić ozdoby wielkanocne: począwszy od pisanek – wykonywanych różnorodną techniką, poprzez wielokolorowe bukiety, koszyki, świąteczne kurczaczki – po przepiękne wielkanocne wozy pachnące sianem. Wszystkie ozdoby wielkanocne wykonane zostały własnoręcznie przez mieszkańców Internatu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Dzisiaj jest: Wtorek
17 Października 2017
Lucyna, Małgorzata, Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki