Małgorzata Warnecka

Lista osób zakwalifikowanych na wyjazd do Drezna w dniach 29.01 – 11.02.2018 r.

w ramach programu Erasmus+ Praktyki w Anglii, Niemczech i Portugalii szansą lepszego startu zawodowego:

1.       Bartosz Bukład

2.       Piotr Władyka

3.       Maksymilian Giefert

4.       Krzysztof Herbut

5.       Konrad Struś

6.       Paweł Szczygieł

7.       Kacper Łabusiewicz

8.       Rafał Śmietana

9.       Dominik Stączek

10.   Damian Brelik

11.   Paweł Grzebień

12.   Jakub Wojtas

13.   Daniel Latusek

14.   Amadeusz Fal

15.   Patryk Kondradzki

16.   Arkadiusz Lisek

17.   Jakub Matuszek

18.   Dawid Kurnyta

19.   Przemysław Matuszek

20.   Karol Krajewski

Osoby, które złożyły formularze po terminie, znajdują się na liście rezerwowej.

piątek, 06 październik 2017 11:10

STAŻ ERASMUS+ AUTOCAD W DREŹNIE

Uwaga!

Prowadzimy rekrutację na wyjazd do Drezna w Niemczech na staż Erasmus+ AUTOCAD.

W projekcie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie Zespołu Szkół nr 2. Pierwszeństwo będą mieli uczniowie klas zawodowych oraz osoby, które nie brały jeszcze udziału w żadnym projekcie.

Na staż pojedzie 20 uczniów naszej szkoły plus 2 opiekunów.

Termin wyjazdu to 29.01-11.02.2018 r. (ferie zimowe).

Językiem projektu jest język angielski.

Formularze rekrutacyjne oraz regulamin rekrutacji są dostępne w sekretariacie szkoły.

Chętnych uczniów prosimy o pobranie formularzy zgłoszeniowych i po wypełnieniu obu stron (część informacji wypełnia wychowawca) formularz należy złożyć w sekretariacie.

Ostateczny termin złożenia deklaracji to 16.10.2017 r.

wtorek, 11 kwiecień 2017 18:01

NASZA PALMA NAGRODZONA

Z przyjemnością informujemy, że nasza palma wielkanocna zajęła II miejsce w „Konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną”, który odbył się 9 kwietnia 2017 r. na Rynku Galicyjskim w sanockim skansenie. Szczególne gratulacje należą się pani Magdalenie Kosturskiej, pod której czujnym okiem uczennice ZS2, jednocześnie wychowanki internatu, tworzyły nagrodzoną palmę. Konkurs ten był jednym z wielu punktów programu Niedzieli Palmowej na Rynku Galicyjskim. Impreza została zorganizowana przez Starostwo Powiatowe, Muzeum Budownictwa Ludowego i parafię rzymsko-katolicką pw. Chrystusa Króla w Sanoku. Tego dnia odbył się również pokaz obyczajów wielkanocnych, kiermasz potraw i ozdób świątecznych, a najmłodsi goście mogli wziąć udział w grach, zabawach i warsztatach dla dzieci.

• p1
  • p2
  • p3
  • p4
  • p5
poniedziałek, 12 grudzień 2016 14:56

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Samorząd Internatu zaprasza na kolejną edycję kiermaszu bożonarodzeniowego. Odbędzie się on 15 grudnia 2016 r. (czwartek) na holu obok kantorka W-F. Rozpoczynamy o godzinie 10.30. Podczas kiermaszu będzie można kupić ozdoby bożonarodzeniowe samodzielnie wykonane przez mieszkańców Internatu ZS nr 2. A wybór będzie ogromny: stroiki, bombki, choinki, kartki i inne dekoracje świąteczne.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

poniedziałek, 21 marzec 2016 09:02

KIERMASZ WIELKANOCNY

17 marca 2016 r. w naszej szkole, jak co roku, odbył się Kiermasz Wielkanocny. Jego organizatorem był Internat Zespołu Szkół Nr 2. Ulokowane na dolnym holu, obok gabinetu W-F-u, stoisko prezentowało się bardzo świątecznie i zachęcało do kupienia ozdób wielkanocnych, które zostały wykonane własnoręcznie przez mieszkańców Internatu. A wybór był ogromny: pisanki, wielokolorowe bukiety, koszyki, świąteczne kurczaczki, wielkanocne wozy pachnące sianem. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród kupujących.

poniedziałek, 14 marzec 2016 23:28

Kiermasz Wielkanocny

Samorząd Internatu zaprasza wszystkich na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się w czwartek 17 marca 2016 r., od godz. 10.30, na dolnym holu (obok gabinetu W-F). Podczas kiermaszu będzie można kupić ozdoby wielkanocne: począwszy od pisanek – wykonywanych różnorodną techniką, poprzez wielokolorowe bukiety, koszyki, świąteczne kurczaczki – po przepiękne wielkanocne wozy pachnące sianem. Wszystkie ozdoby wielkanocne wykonane zostały własnoręcznie przez mieszkańców Internatu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Dzisiaj jest: Piątek
15 Grudnia 2017
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki