Klasa mundurowa o profilu wojskowym
23-11-2018
Bogdan Buczek

IV PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA POD PATRONATEM PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY

13 marca 2018 r. odbył się szkolny etap IV Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej. Uczestnicy rozwiązywali test z zakresu ekologii, ochrony środowiska i energetyki oraz wytwarzania i wykorzystania konwencjonalnych i niekonwencjonalne źródeł energii.

Do finału wojewódzkiego w PWSZ im S. Pigonia w Krośnie awansowali uczniowie:

• Bednarz Krystian kl. 3 CE
  • Konopelski Paweł kl. 3TI
  • Lubecki Krzysztof kl. 3TI
  • Pyko Waldemar kl. 3TI
  • Zdziebko Przemysław kl. 3TI

Gratulujemy!

Finał odbędzie się 13.04.2018 r.

IV Podkarpacka Olimpiada Energetyczna to konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych energetyką i szeroko pojętą ekologią. Tematyka olimpiady obejmuje zagadnienia wytwarzania, opcjonalnego wykorzystania oraz niekonwencjonalne źródła energii.
Organizator, podobnie jak w latach poprzednich, przewidział atrakcyjne nagrody.

Etapy:
I stopnia (szkolne) - 13.03.2018 r. – uczestnicy będą rozwiązywać 20 pytań testowych.
II stopnia ( PWSZ w Krośnie) - 13.04.2018 r. – odbędzie się w obiektach PWSZ im S. Pigonia w Krośnie, podczas którego uczniowie rozwiązywać będą zestaw 30 pytań testowych.

Chętni uczniowie proszeni są o zgłaszanie chęci udziału do dnia 7 marca 2018 r., do nauczyciela przedmiotów zawodowych Bogdana Buczka. Zgłoszenia można dokonać osobiście lub poprzez email z dziennika elektronicznego.

Pobierz przykładowe pytania

Regulamin olimpiady

wtorek, 14 listopad 2017 21:33

Zamel - kolejny sponsor naszej szkoły

Mamy kolejnego sponsora - otrzymaliśmy z firmy ZAMEL z Pszczyny zestaw bezprzewodowych odbiorników i nadajników systemu  Exta Life "Inteligentny dom". Elementy będą wykorzystywane do wprowadzania i poszerzania wiadomości nt. sterowania i automatyki, budowy obwodów bezprzewodowych oraz do promowania nowoczesnych technologii. Urządzenia będą pracowały na specjalnie zestawionym stanowisku ćwiczeniowym widocznym na zdjęciu.

Intempo Sanok 2017 - A History of Educational Robots

W poniedziałek 13 marca 2017 r. odbył się szkolny etap III Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Rywalizacja polegała na udzieleniu odpowiedzi na 20 pytań zamkniętych.

Najwyższą liczbę punktów zdobyli uczniowie Cywiński Adrian 4 TI, Pyko Waldemar 2 CT, Zdziebko Przemysław 2 CT i awansowali do zawodów II stopnia - finału wojewódzkiego.

Finał odbędzie się 7 kwietnia 2017 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie.

środa, 08 marzec 2017 06:44

8 marca 2017

III PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA POD PATRONATEM PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY

III Podkarpacka Olimpiada Energetyczna to konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych energetyką i szeroko pojętą ekologią. Tematyka olimpiady obejmuje zagadnienia wytwarzania, opcjonalnego wykorzystania oraz niekonwencjonalne źródła energii.
Organizator, podobnie jak w latach poprzednich, przewidział atrakcyjne nagrody.

Etapy:
I stopnia (szkolne) - 13.03.2017
II stopnia ( PWSZ w Krośnie) - (zostanie ustalony) w Kampusie Technicznym PWSZ w Krośnie ul. Dmochowskiego 12

Chętni uczniowie proszeni są o zgłaszanie chęci udziału do dnia 6 marca 2017 r., do nauczyciela przedmiotów zawodowych Bogdana Buczka, Zgłoszenia można dokonać osobiście lub poprzez email z dziennika elektronicznego.

Pobierz przykładowe pytania

Regulamin olimpiady

Odnotowaliśmy kolejny sukces!

Andrzej Dołżycki z klasy 4 TE (technik elektronik) zajął III miejsce w finale wojewódzkim II edycji Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej.

W nagrodę otrzymał od organizatorów Tablet CAVION Base 10 3GR oraz kartę pamięci 16 GB.

Finał odbył się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie, a w rywalizacji brali udział uczniowie z całego Podkarpacia.
W zawodach finałowych uczestniczyli również Sebastian Florczak z klasy 4 TE i Adrian Cywiński z klasy 3 Ti.

Dzisiaj jest: Niedziela
16 Grudnia 2018
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz,
Bean, Zdzisława

Szczęśliwe numerki: Nie losujemy

Klasy patronackie

domet

P.P.U.H. DO-MET | ul. Korczaka 9, 38-500 Sanok

adr

ADR Polska S.A.

ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz

Odwiedza nas 61 gości oraz 1 użytkownik.

• barbaraw