Akualności

Kierunki kształcenia

Mechanik pojazdów samochodowych
Operator obrabiarek skrawających
Technik pojazdów samochodowych
Technik teleinformatyk
Technik ochrony środowiska
Technik mechanik
Technik automatyk
Technik elektronik
Klasa mundurowa o profilu wojskowym
Prev
02-03-2011
17-12-2017
02-03-2011
02-03-2011
24-03-2014
02-03-2011
07-11-2018
31-10-2018
23-11-2018
Next

Ogłoszenia (121)

piątek, 23 czerwiec 2017 11:30

Egzaminy poprawkowe

Napisała

Egzaminy poprawkowe rok szkolny 2016/2017,
Bezpośrednio po części pisemnej wszystkich egzaminów- oprócz matematyki –następuje egzamin ustny. Wyznaczona sala i komisja pozostaje bez zmian. Szczegółowe dane dostępne są w sekretariacie szkoły oraz u wychowawców.

 

 

data

godzina

Przedmiot

komisja

klasa

sala

25.08.2017r

8:00

Matematyka/matematyka

rozszerzona cz. pisemna

M.Balwierczak- przew.

A.Lubiniecka-Płaziak

B.Więch

3 mo

2ct
3lp

4ti

2mo

3 ct

1 ct,

1 mo

 

152

28.08.2017

8:00

Matematyka/matematyka

rozszerzona cz.ustna

 

 M.Balwierczak- przew.

A.Lubiniecka-Płaziak

B.Więch

3 mo

2ct
3lp

4ti

 

152

Technologia mechaniczna

M.Skalski-przew.

M.Zygar

M.Kuzicki

1ce

10

Diagnostyka poj.sam.

M.Skalski

M.Zygar--przew.

M.Kuzicki

3 m

10

Podstawy kontr.maszyn

M.Skalski-przew.

M.Zygar

M.Kuzicki

1 mo

1 ce

10

Pracownia elektrotech.i elekrtotech.

M.Skalski

M.Zygar

M.Kuzicki-przew.

3 m

10

29.08.2017

8:00

Matematyka/matematyka

rozszerzona cz.ustna

E.Gierad-Przybyła-przew.

M.Balwierczak

A.Lubiniecka-Płaziak

 

 2mo

 

153

Matematyka/matematyka

rozszerzona cz.ustna

A.Kołodziej-przew

B.Więch

A.Czech

3 ct

1 ct,

1 mo

152

Język angielski zaw.

B.Chabros-Jaklik-przew.

M.Wrona

M.Lip

4 cm

256

Język angielski

B.Chabros-Jaklik

M.Wrona- przew.

M.Lip

1 ct

3 mo

256

Język polski

E.Bień- przew.

M.Skibińska

A.Kubowicz

2 ct
3 lp

148

Wych. fizyczne

B.Bieńczak-przew

P.Kot

I.Łożańska

3 mo

 

Budowa pojazdów sam.

M.Skalski

M.Zygar

M.Kuzicki-przew.

1 ce

10

Budowa i naprawa pojazdów sam.

M.Skalski-przew.

M.Zygar

M.Kuzicki

3 m

10

 

 

środa, 21 czerwiec 2017 10:21

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Napisała

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

odbędzie się 23 czerwca o godz. 9:15 na górnym holu.

O godz. 8:00 Msza Św. w Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 

wtorek, 20 czerwiec 2017 10:29

Egzaminy klasyfikacyjne

Napisała

EGZAMINY KLASYFIKACYJNE ODBĘDĄ SIĘ 21.06.2017 (ŚRODA) O GODZINIE 9:00.

SPOTKANIE Z RODZICAMI W DNIU 13 czerwca 2017, GODZ. 17:00

Zapraszamy Rodziców uczniów uczących się w naszej szkole na spotkanie z wychowawcami klas w dniu 13 czerwca  2017 o godz. 17:00.

W tym dniu będzie można również spotkać się z pozostałymi nauczycielami. Nauczyciele będą dostępni w pokoju nauczycielskim od godz. 17:30 do godz. 18:30.

O godzinie 16:30 w sali nr 18 odbędzie się spotkanie przedstawicieli Rady Rodziców z dyrektorem, na które serdecznie zapraszam przewodniczących „Trójek Klasowych”.

PRZYDZIAŁ SAL NA SPOTKANIE Z RODZICAMI

W DNIU 13 CZERWCA 2017

PRZYDZIAŁ SAL

klasa

wychowawca

sala

1ct

M.Skibińska

148

1mo

A.Sachajdak

147

1ce

P. Kot

9

3m

A.Czech

143

2ce

I.Łożańska

154

3ct

M. Michenko

139

3mo

E.Bień

257

2mo

A.Kubowicz

138

2ct

K.Wojtuszewska-Cap

163

 

Lista podstawowa

uczniów/uczennic zakwalifikowanych do projektu

 

 

„Podniesienie atrakcyjności i jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Sanockim”

 

 

 

Nazwa szkoły: Technikum nr 2

w Zespole Szkół nr 2 im Grzegorza z Sanoka w Sanoku

 

Rodzaj wsparcia (zaznacz X)

1.staże/ praktyki

 

 

2.kursy kwalifikacyjne, kursy/zajęcia specjalistyczne, zajęcia doskonalące, zajęcia uzupełniające

Pole tekstowe: X

Temat wsparcia – nazwa zajęć

Staż

 

Lp.

Nazwisko i Imię**

PESEL

klasa

Nr teczki

Liczba uzyskanych

punktów

Wykaz dostarczonych dokumentów**

 

1

Bojczyk Ewa

 

3 mo

 

 

CD

2

Chrobak Agata

 

3 mo

 

 

CD

3

Heredyńska Natalia

 

3mo

 

 

CD

4

Marszałek Mateusz

 

4ti

 

 

CD

5

Mogilany Bartosz

 

4cm

 

 

CD

6

Muszyńska Amelia

 

3mo

 

 

CD

7

Och Joanna

 

3mo

 

 

CD

8

Orzechowski Marcin

 

3ct

 

 

CD

9

Pasławska Alicja

 

3mo

 

 

CD

10

Pełeszyk Kamil

 

4cm

 

 

CD

11

Polański Michał

 

4cm

 

 

CD

12

Sabat Paweł

 

4cm

 

 

CD

13

Romańczyk Patryk

 

3mo

 

 

CD

14

Rusztowicz Karolina

 

3mo

 

 

CD

15

Woźny Michał

 

4ti

 

 

CD

                 

 

 

środa, 17 maj 2017 10:45

Echa Katynia

Napisał

 Znalezione obrazy dla zapytania erasmusplus

Praktyki w Anglii, Niemczech i Portugalii szansą lepszego startu zawodowego.

Zespol Szkol Nr 2 im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku

Stróżowska 15, 38-500 Sanok

€ 150 000,00

Zatwierdzony

 

Możemy być dumni - wnioski złożyło 833 szkoły,  do realizacji zatwierdzono tylko 217 projektów !!!
Jesteśmy na szczycie listy rankingowej, tylko jedna szkoła z województwa (Rzeszów) nas wyprzedziła.

 

Jest to szczególnie dobra wiadomość dla klas pierwszych!!! 32 osoby pojadą na praktyki w klasie trzeciej do Wielkiej Brytanii i na Maderę. Praktyki będą organizowane u naszych długoletnich i sprawdzonych partnerów  Tellus Group (Wielka Brytania) oraz Mobility Friends (Portugalia).

 

 40 osób z innych klas ma szansę wziąć udział w kursie AutoCad podczas dwóch zaplanowanych  staży w Niemczech.

czwartek, 27 kwiecień 2017 12:33

EGZAMIN MATURALNY

Napisała

Informuję, że na pisemny i ustny egzamin maturalny należy się zgłosić na 60 minut przed wyznaczoną godziną egzaminu.

Harmonogram egzaminów i godziny ich rozpoczęcia można znaleźć na stronach OKE pod linkiem:  http://www.oke.krakow.pl/inf/filedata/files/20160819%20Harmonogram%20egzaminow%20w%202017%20r%20OGOLNE%20Fin.pdf

 

Mini Kalendarz

Dzisiaj jest: Poniedziałek
16 Września 2019
Imieniny obchodzą
Antym, Cyprian, Edyta, Edda, Eufemia,
Eugenia, Franciszek, Jakobina, Kamila,
Kornel, Lucja, Łucja, Sebastiana,
Sędzisław, Wiktor, Wiktoriusz

Do końca roku zostało 107 dni.
Szczęśliwe numerki: 16,12

power

podkarpackie

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.