III Wojewódzki Turniej Pojazdów Zasilanych Wodą 2018

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w III Wojewódzkim Turnieju Pojazdów Zasilanych Wodą, który odbędzie się 28 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku.

Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2018 r.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych na „Konkurs Wiedzy Technicznej dla Gimnazjalistów – III edycja", który odbędzie się 21 marca 2018 roku o godzinie 9.30 w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku, ul. Stróżowska 15 (MECHANIK).

poniedziałek, 19 grudzień 2016 19:09

Kursy CISCO

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapisania się na kursy CISCO z zakresu:

- "Linux" jest seria kilku kursów dla początkujących administratorów systemu Linux. Celem jest rozwijanie umiejętności w wykonywaniu zadań związanych z obsługą linii poleceń, instalacji i konfiguracji komputera z systemem Linux i konfiguracji podstawowej sieci, obsługa maszyn wirtualnych z systemem Linux.

- "Intro to IoT" dotyczy Internetu rzeczy. Kurs analizuje ewolucję w Internecie oraz w jaki sposób łączy ludzi, procesy, dane i które przekształcają każdą branżę. Wprowadzenie do Internetu rzeczy.
- "Cybersecurity" dotyczy zrozumienia cybernetycznego bezpieczeństwa, jak również odnosi się do informacji bezpieczeństwa sieci.

Więcej informacji o kursach podać może Mirosław Matuła - zapraszam w dniach od 20 do 22 grudnia do sali 255.

Czytany 453 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 grudzień 2016 19:19

19 Lutego 2018
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki