III Wojewódzki Turniej Pojazdów Zasilanych Wodą 2018

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w III Wojewódzkim Turnieju Pojazdów Zasilanych Wodą, który odbędzie się 28 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku.

Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2018 r.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych na „Konkurs Wiedzy Technicznej dla Gimnazjalistów – III edycja", który odbędzie się 21 marca 2018 roku o godzinie 9.30 w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku, ul. Stróżowska 15 (MECHANIK).

poniedziałek, 05 luty 2018 13:48

Wyjazd do Berlina

W sobotę młodzież naszej szkoły miała okazję zwiedzać zabytki Berlina. Mieliśmy okazję zobaczyć pozostałości muru berlińskiego i innych zabytkowych budowli tego pięknego miasta. Przez dwie godziny jeżdżąc po mieście przewodniczka opowiadała o licznych atrakcjach turystycznych. Przy części z nich mieliśmy okazję się zatrzymać zobaczyć je z bliska i zrobić pamiątkową fotografię. Na zakończenie wyjazdu oprócz wolnego czasu mieliśmy zaplanowane zwiedzanie „Deutscher Bundestag”. Oczywiście do niemieckiego parlamentu można się jedynie dostać po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu. Jak w każdym przypadku przy budynkach rządowych jest obowiązkowa kontrola bagażu, a tu nawet sprawdzeniu tożsamości. Jednym z ciekawszych miejsc tego gmachu jest szklana kopuła na dachu z której można podziwiać panoramę tego pięknego miasta.

Czytany 90 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 luty 2018 13:50

19 Lutego 2018
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki