III Wojewódzki Turniej Pojazdów Zasilanych Wodą 2018

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w III Wojewódzkim Turnieju Pojazdów Zasilanych Wodą, który odbędzie się 28 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku.

Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2018 r.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych na „Konkurs Wiedzy Technicznej dla Gimnazjalistów – III edycja", który odbędzie się 21 marca 2018 roku o godzinie 9.30 w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku, ul. Stróżowska 15 (MECHANIK).

piątek, 02 luty 2018 11:19

Wycieczka do Muzeum Wojskowo-Historycznego Bundeswehry.

W dniu 1.02.2018 roku nasza grupa zwiedzała Muzeum Wojskowo-Historyczne Bundeswehry „Militär-historisches Museum der Bundeswehr”. W zasobach muzeum znajdują się eksponaty już od 1300 roku związane z wojskiem, aż do czasów współczesnych. Mogliśmy podziwiać nie tylko broń, pojazdy, statki ale również ubiory, z całego okresu na jaki opiewała wystawa. Jednym z ciekawszych miejsc w muzeum była ściana, która reprezentowała efekt wybuchu bomby atomowej w Hiroshimie, gdzie na ścianie można było zobaczyć cień jaki pozostawiały osoby po wybuchu bomby. Młodzież była bardzo zainteresowana częścią zewnętrzną wystawy gdzie znajdowały się pojazdy wojskowe (czołgi, amfibie, wyrzutnie rakiet itp.), z których jeszcze niektóre wciąż są na wyposażeniu wojska.

Czytany 49 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 luty 2018 13:52

19 Lutego 2018
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki