III Wojewódzki Turniej Pojazdów Zasilanych Wodą 2018

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w III Wojewódzkim Turnieju Pojazdów Zasilanych Wodą, który odbędzie się 28 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku.

Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2018 r.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych na „Konkurs Wiedzy Technicznej dla Gimnazjalistów – III edycja", który odbędzie się 21 marca 2018 roku o godzinie 9.30 w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku, ul. Stróżowska 15 (MECHANIK).

czwartek, 25 styczeń 2018 11:03

100 lecie Niepodległości.

UWAGA! KONKURS!

"POLSKA MÓJ DOM" - to temat Powiatowego Konkursu Plastycznego, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Sanoku. Dopuszczalna technika wykonania prac: rysunek, grafika, malarstwo, kolaż, malowanie na tkaninie, komiks, techniki mieszane. Prace wyłącznie indywidualne. Format: A3, A4. Tematyka powinna odzwierciedlać indywidualne rozumienie przez wykonawcę tematy Konkursu. Termin: 30.03.2018r. Szczegółowy regulamin w bibliotece szkolnej.

ZACHĘCAMY NASZYCH UTALENTOWANYCH UCZNIÓW DO UCZCZENIA 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI UDZIAŁEM W KONKURSIE!

Czytany 60 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 25 styczeń 2018 11:21

19 Lutego 2018
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki