Klasa mundurowa o profilu wojskowym
23-11-2018
czwartek, 30 listopad 2017 20:10

Zadanie wykonane! Awans unihokeistów do Półfinału Wojewódzkiego.

W dniu 30 listopada (czwartek) drużyna unihokeistów naszej szkoły rywalizowała w zawodach na szczeblu rejonowym rozgrywanych w hali  Zespołu Nr 3 w Sanoku. Trzeba jasno powiedzieć, że był to udany występ naszego zespołu. Nasi zawodnicy ulegli w turnieju tylko drużynie II LO, zremisowali z gospodarzami turnieju ZS 3 a pozostałe mecze wygrali zajmując ostatecznie 3 miejsce premiowane awansem do półfinałów wojewódzkich.

Zawody rozgrywano w dwóch grupach systemem "każdy z każdym", nasza Szkoła została rozlosowana do grupy B wraz z drużynami ZS 3, ZS 1 i ZS 5 z Sanoka. W grupie A znalazły się zespoły I LO, II LO, ZSE Brzozów i ZS CKR Nowosielce. Po rozegraniu meczy grupowych utworzona została grupa Finałowa w której znalazły się po 2 najlepsze zespoły z grupy A i B. W tym etapie rozgrywek znowu grano w systemie „każdy z każdym” ale z zaliczeniem meczu grupowego pomiędzy drużynami, które awansowały do fazy finałowej.

Nasz zespół napędzany przez Rafała Zajdla i Jakuba Demkowicza rozgrywał naprawdę dobre zawody. Świetnie pod bramką przeciwników spisywali się Jakub Matuszek i Krystian Pelc a w obronie utrudniał życie przeciwnikom Jakub Lenart i Mateusz Trzciański a w bramce świetnie interweniował Kamil Kramarz. Dobrze uzupełniali skład, wchodząc na krótkie zmiany: Jakub Adamiak, Arek Bodziak, Hubert Królicki, Bartek Filipczak, Waldek Ciepiela i Patryk Dzierżawski. Brawa dla wszystkich chłopaków za walkę i zaangażowanie i zrealizowanie planu jakim był awans do półfinałów.

Wielkie słowa podziękowania należą się naszym kibicom, którzy licznie zgromadzeni na trybunach głośnym dopingiem wspierali nasz zespół. Zapewne długo w pamięci zawodników pozostanie „derbowy” pojedynek z drużyną gospodarzy, zremisowany 3:3. Mecz toczył się przy ogłuszającym dopingu dla obu zespołów, obfitował w wiele świetnych akcji i wiele emocji. Nasz zespół zaczął od straty gola na 1:0, po chwili prowadził 1:3 i stracił bramkę dającą remis gospodarzom na 40 sekund przed końcem meczu. Jeszcze raz brawa dla kibiców obu drużyn, którzy potrafili w kulturalny ale bardzo głośny sposób wspierać swoje zespoły. Naprawdę świetna sprawa, jeszcze raz wielkie dzięki!

Wyniki naszej drużyny:

ZS2 – ZS1    3:1

ZS3 – ZS2    3:3

ZS5 – ZS2    0:2

ZS2 – II LO    0:7

ZS2 – CKR Nowosielce   4:0

Kolejność po fazie finałowej turnieju:

I miejsce – II LO Sanok

II miejsce – ZS3 Sanok

III miejsce – ZS2 Sanok

IV miejsce – ZS CKR Nowosielce

Do półfinału wojewódzkiego zaplanowanego na styczeń awansowały 3 pierwsze zespoły. Jest więc trochę czasu aby przygotować się do tych zawodów i powalczyć o awans do Finału Wojewódzkiego. Trzymamy kciuki. Powodzenia!!!

Czytany 481 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 listopad 2017 20:16

Dzisiaj jest: Czwartek