III Wojewódzki Turniej Pojazdów Zasilanych Wodą 2018

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w III Wojewódzkim Turnieju Pojazdów Zasilanych Wodą, który odbędzie się 28 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych na „Konkurs Wiedzy Technicznej dla Gimnazjalistów – III edycja", który odbędzie się 21 marca 2018 roku o godzinie 9.30 w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku, ul. Stróżowska 15 (MECHANIK).

wtorek, 21 listopad 2017 14:27

MARATON PISANIA LISTÓW

HEJ! ZNÓW PRZYSTĘPUJEMY DO AKCJI!

Maraton Pisania Listów odbywa się co roku w okolicach dnia, kiedy przypada Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka (10 grudnia). Podczas wydarzenia ludzie na całym świecie mobilizują się do solidarnego przeciwstawienia się naruszeniom praw człowieka.

„Iskra odwagi jest w każdym z nas. Możemy zabrać głos w słusznej sprawie. Możemy wysłać tweeta. Możemy protestować. Możemy napisać list. Możemy działać razem ramię w ramię z obrońcami i obrończyniami praw człowieka, by walczyć z niesprawiedliwością i budować bardziej sprawiedliwy świat. W tym roku podczas Maratonu będziemy pisać listy w sprawie obrońców i obrończyń praw człowieka z 10 państw. To osoby, które odważnie przeciwstawiają się łamaniu praw człowieka,         a teraz same potrzebują naszego wsparcia”.

Maraton powstał w Polsce w 2001 roku i urósł do rangi największego na świecie wydarzenia w obronie praw człowieka.

W MECHANIKU PISZEMY OD 1 DO 8 GRUDNIA W BIBLIOTECE I W STREFIE PRZYJEMNEGO CZYTANIA. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

Czytany 125 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 listopad 2017 14:37

Dzisiaj jest: Sobota
24 Lutego 2018
Bogurad, Bogusz, Boguta, Bohusz,
Lucjusz, Maciej, Piotr

Szczęśliwe numerki: Nie losujemy

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki