III Wojewódzki Turniej Pojazdów Zasilanych Wodą 2018

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w III Wojewódzkim Turnieju Pojazdów Zasilanych Wodą, który odbędzie się 28 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych na „Konkurs Wiedzy Technicznej dla Gimnazjalistów – III edycja", który odbędzie się 21 marca 2018 roku o godzinie 9.30 w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku, ul. Stróżowska 15 (MECHANIK).

poniedziałek, 09 październik 2017 21:10

Staż w Grecji

Rozpoczynamy rekrutację na wyjazd do Grecji z projektu „Praktyka zawodowa w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Grecji szansą lepszego startu zawodowego dla uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku”

W projekcie może wziąć udział 16 uczniów Zespołu Szkół nr 2 z klas ochrony środowiska.

Termin wyjazdu to 29.01-11.02.2018 r. (ferie zimowe).

Formularze rekrutacyjne oraz regulamin rekrutacji są dostępne w sekretariacie szkoły.

Chętnych uczniów prosimy o pobranie formularzy zgłoszeniowych i po wypełnieniu obu stron (część informacji wypełnia wychowawca) formularz należy złożyć w sekretariacie.

Ostateczny termin złożenia deklaracji to 20.10.2017 r.

Dzisiaj jest: Sobota
24 Lutego 2018
Bogurad, Bogusz, Boguta, Bohusz,
Lucjusz, Maciej, Piotr

Szczęśliwe numerki: Nie losujemy

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki