III Wojewódzki Turniej Pojazdów Zasilanych Wodą 2018

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w III Wojewódzkim Turnieju Pojazdów Zasilanych Wodą, który odbędzie się 28 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych na „Konkurs Wiedzy Technicznej dla Gimnazjalistów – III edycja", który odbędzie się 21 marca 2018 roku o godzinie 9.30 w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku, ul. Stróżowska 15 (MECHANIK).

poniedziałek, 09 październik 2017 10:44

Październik - Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Informujemy i przypominamy!

Jak co roku w naszej szkole - jak na całym świecie - obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Przypominamy wszystkim o konkursie na najlepszego czytelnika, którego rozstrzygnięcie nastąpi na koniec roku szkolnego. Trwa także akcja "Bookcrossing w naszej szkole", dzięki której można przeczytać interesującą książkę, a następnie przekazać ją innym. Wszystkich lubiących książki i miłą atmosferę zapraszamy do Strefy Przyjemnego Czytania na pierwszym piętrze i do naszej biblioteki!

Czytany 114 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 październik 2017 11:09

Dzisiaj jest: Sobota
24 Lutego 2018
Bogurad, Bogusz, Boguta, Bohusz,
Lucjusz, Maciej, Piotr

Szczęśliwe numerki: Nie losujemy

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki