III Wojewódzki Turniej Pojazdów Zasilanych Wodą 2018

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w III Wojewódzkim Turnieju Pojazdów Zasilanych Wodą, który odbędzie się 28 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych na „Konkurs Wiedzy Technicznej dla Gimnazjalistów – III edycja", który odbędzie się 21 marca 2018 roku o godzinie 9.30 w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku, ul. Stróżowska 15 (MECHANIK).

poniedziałek, 25 wrzesień 2017 11:53

Ratujemy środowisko- zbiórka butelek PET!

Napisane przez  Katarzyna Burnatowska

AKCJA KORKI DLA NIKOLI!

Technologia recyklingu butelek PET jest znana i nie budzi wątpliwości jak również uzasadnienie potrzeby recyklingu. Skąd zatem bierze się tyle wyrzuconych butelek do rzek, lasów, itp. a także dlaczego notorycznie pali się te butelki w piecach ? Moim zdaniem brak motywacji u przeciętnego Kowalskiego, by segregował odpady i wyrzucał plastikowe butelki do wskazanego pojemnika ,a także brak lub jest mało takich pojemników.

MECHANIK idąc z duchem czasu postanowił segregować odpady, dlatego koło sklepiku szkolnego znajduje się specjalny pojemnik na butelki, a obok pudełko na zakrętki, które od lat zbieramy w ramach akcji KORKI DLA NIKOLI. Dzięki za pozytywny odzew dla naszej akcji.

Dzisiaj jest: Sobota
24 Lutego 2018
Bogurad, Bogusz, Boguta, Bohusz,
Lucjusz, Maciej, Piotr

Szczęśliwe numerki: Nie losujemy

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki