III Wojewódzki Turniej Pojazdów Zasilanych Wodą 2018

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w III Wojewódzkim Turnieju Pojazdów Zasilanych Wodą, który odbędzie się 28 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych na „Konkurs Wiedzy Technicznej dla Gimnazjalistów – III edycja", który odbędzie się 21 marca 2018 roku o godzinie 9.30 w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku, ul. Stróżowska 15 (MECHANIK).

wtorek, 19 wrzesień 2017 10:02

Zbieramy makulaturę

Rusza trzecia edycja klasowego konkursu na zbiórkę makulatury. Zważoną i związaną makulaturę można przynosić do pani Magdaleny Kondrat i pani Anety Czech. Dla zwycięskiej klasy przewidziana jest nagroda pieniężna. Przypominamy, że zwycięzcą poprzedniej edycji konkursu została obecna klasa 2 mo, której gratulujemy i liczymy na dalsze zaangażowanie.

Dzisiaj jest: Sobota
24 Lutego 2018
Bogurad, Bogusz, Boguta, Bohusz,
Lucjusz, Maciej, Piotr

Szczęśliwe numerki: Nie losujemy

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki