czwartek, 07 wrzesień 2017 18:54

Rozpoczęcie roku w MECHANIKU

Napisane przez  Katarzyna Burnatowska

Dzień dobry, szkoło! Jesteśmy,

choć wiatr po liściach szeleści,

choć lato jeszcze nie zgasło…

• rr1
  • rr2
  • rr3

W dniu 4 września uroczystym wprowadzeniem sztandaru zainaugurowano nowy rok szkolny w starym, dobrym MECHANIKU. W swoim przemówieniu Pani Dyrektor Jowita Nazarkiewicz w murach szkoły powitała nie tylko nauczycieli, wychowawców i „starszaków”, lecz przede wszystkim uczniów , którzy po raz pierwszy przekroczyli progi ZS2 w Sanoku. Początek nowego roku szkolnego stał się okazją do przypomnienia uczniom dlaczego warto się uczyć. W tym roku i w latach następnych uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce wyjadą na zagraniczne praktyki do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Portugalii oraz Grecji. Ponadto na najlepszych czekają stypendia i inne, także materialne korzyści. Należy zaznaczyć, że szczycimy się także bardzo wysokimi wynikami egzaminów zawodowych.

Wszystkim życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym. A na koniec najważniejsze!!!, by na każdy miesiąc mieć jakieś motto inspirujące do działania- prezentujemy nasze propozycje:

WRZESIEŃ: nie martw się, że znów trzeba iść do szkoły. ciesz się, że szkoła nie przyjeżdża do ciebie.

PAŹDZIERNIK: uczeń i jabłka nie powinni się obijać, bo inaczej psują się pod koniec roku.

LISTOPAD: pokochaj szkolny dzwonek, on pokocha ciebie, wybawi cię od odpowiedzi, gdy będziesz w potrzebie.

GRUDZIEŃ: jeśli złapałeś pałę, ciesz się, że nie złapałeś dwóch pał albo trzech.

STYCZEŃ: jeśli nie wiesz jak zacząć odpowiedź, powiedz o tym, najważniejsze, byś ładnie skończył.

LUTY: nie ma złych ocen, są tylko niewyrozumiali rodzice.

MARZEC: jeśli był dzwonek na początek lekcji, będzie i na koniec.

KWIECIEŃ: ławka szkolna najlepszym przyjacielem ucznia, jedyna nie zdradzi, gdy ściągasz.

MAJ: nie ściskaj gąbki przy tablicy, chwyć za to matematyczkę za serce opowiedz o rozwiązywanych z rodzicami ponadprogramowych zadań.

CZERWIEC: każdy dzień w szkole zbliża do wakacji.

Czytany 69 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 wrzesień 2017 18:56

{gallery}1071{/gallery}

Dzisiaj jest: Wtorek
17 Października 2017
Lucyna, Małgorzata, Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki