III Wojewódzki Turniej Pojazdów Zasilanych Wodą 2018

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w III Wojewódzkim Turnieju Pojazdów Zasilanych Wodą, który odbędzie się 28 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku.

Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2018 r.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych na „Konkurs Wiedzy Technicznej dla Gimnazjalistów – III edycja", który odbędzie się 21 marca 2018 roku o godzinie 9.30 w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku, ul. Stróżowska 15 (MECHANIK).

sobota, 29 kwiecień 2017 15:50

Zakończenie klasy 4 z CISCO

W dniu 28 kwietnia 2017 roku wraz z zakończeniem zajęć edukacyjnych uczeń klasy 4Ti Strzyżowski Patryk otrzymał certyfikaty CISCO.
W ostatnim okresie zdał egzaminy potwierdzające odpowiednie umiejętności w zakresie:
1. Certyfikat CCNA to międzynarodowy dokument potwierdzający umiejętności zawodowe. Certyfikat honorowany jest na całym świecie, potwierdza wysoki poziom wiedzy oraz znajomość rozwiązań technologicznych firmy Cisco Systems.
2. Swoją wiedzę uczeń potwierdził również zdając egzamin w zakresie programowania w języku C++, który to kurs jest dostępny od niedawna na platformie CISCO.
3. Kolejnym certyfikatem jaki zdobył to Cisco Cybersecurity dotyczący bezpieczeństwa i sprawdza wiedzę w kluczowych obszarach proaktywnego wykrywania i łamania zagrożenia internetowego.

Na koniec pragnę życzyć Patrykowi wielu sukcesów w rozwijaniu swojej wiedzy i zdobywaniu kolejnych szczebli wtajemniczenia na informatycznej drodze.

Link do certyfikatów

Czytany 352 razy Ostatnio zmieniany sobota, 29 kwiecień 2017 16:28

19 Lutego 2018
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki