Europejski Fundusz Społeczny (4)

Ogólne informacje o Projekcie "PODKARPACIE STAWIA NA ZAWODOWCÓW" współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego zamieszczone są pod adresem:

Zespół Szkół Nr 2 w Sanoku od wiosny tego roku bierze udział w Projekcie pod nazwą "Podkarpacie stawia na zawodowców", nr WND-POKL.09.02.00-18-001/12, realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Działanie 9.2.: Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

Projekt realizowany jest w całym województwie przez Samorząd Województwa Podkarpackiego za pośrednictwem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

W Powiecie Sanockim bierze w nim udział pięć zespołów szkół zawodowych.

W "MECHANIKU", od momentu przystąpienia Powiatu Sanockiego do Projektu, zorganizowano staże wakacyjne dla 29 uczniów naszej Szkoły. Staże odbywały się w zakładach pracy, pod nadzorem wyznaczonych przez pracodawców opiekunów. Staże miały na celu przede wszystkim praktyczne kształcenie przyszłych techników w rzeczywistych warunkach zakładu pracy.

W trakcie staży uczniowie poznali rozwiązania techniczne i organizacyjne stosowane w praktyce w zakładach pracy, rozwinęli umiejętności posługiwania się narzędziami pracy, zdobyli doświadczenia związane z funkcjonowaniem w grupie pracowników oraz w obsłudze klienta.

w sprawie regulaminu i dokumentów rekrutacyjnych

do udziału w Projekcie pod nazwą

"Podkarpacie stawia na zawodowców",

nr WND-POKL.09.02.00-18-001/12

realizowanego w ramach

Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013,

Działanie 9.2.: Podniesienie atrakcyjności i jakości

szkolnictwa zawodowego.

Niniejszym ogłasza się regulamin rekrutacji do udziału w projekcie "Podkarpacie stawia na zawodowców".

Załączniki do pobrania:

Deklaracja udziału w projekcie

Oświadczenie uczestnika

Regulamin rekrutacji

o rekrutacji uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Sanoku

do udziału w projekcie "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Koordynator szkolny Projektu pt. Podkarpacie stawia na zawodowców współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Działania 9.2: Podniesienie jakości i atrakcyjności szkolnictwa zawodowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, którego Partnerem jest Powiat Sanocki - organ prowadzący Zespół Szkół Nr 2
w Sanoku,

Dzisiaj jest: Piątek
15 Grudnia 2017
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki