Akualności

Kierunki kształcenia

Mechanik pojazdów samochodowych
Operator obrabiarek skrawających
Technik pojazdów samochodowych
Technik teleinformatyk
Technik ochrony środowiska
Technik automatyk
Technik elektronik
Technik spawalnictwa
Prev
02-03-2011
17-12-2017
02-03-2011
02-03-2011
24-03-2014
07-11-2018
31-10-2018
30-01-2020
Next
czwartek, 29 październik 2020 10:03

2 listopada 2020- dzień wolny od zajęć

Napisała

Przypominam, że zgodnie z kalendarzem Roku Szkolnego 2020/2021 dzień 2 listopada 2020 jest dniem wolnym od zajęć (również zdalnych).

czwartek, 29 październik 2020 08:51

SZKOŁA PAMIĘTA

Napisała
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

 

Nasza szkoła bierze udział w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła pamięta”. Podobnie jak w ubiegłym roku będziemy upamiętniać ważne rocznice i wydarzenia historyczne. Więcej uwagi poświęcimy w tym roku na historię małych ojczyzn oraz pamięć o lokalnych bohaterach. Celem akcji jest bowiem zwrócenie uwagi młodzieży na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności. Inicjatywa jest realizowana w okresie, w którym w sposób szczególny wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób akcja nawiązuje do polskiej tradycji świat zadusznych.

Tegoroczna edycja akcji, ze względu na obostrzenia związane z epidemią, będzie się koncentrowała przede wszystkim na działaniach wirtualnych i multimedialnych.

Szczegółowych informacji szukajcie na swoich e-dziennikach:)

 

 

 

wtorek, 27 październik 2020 08:18

KONKURS #cojaczytam

Napisała
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Fundacja Nowoczesna Polska po raz kolejny zaprasza uczniów do wzięcia udziału w konkursie #cojaczytam! Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu kampanii promującej czytelnictwo w najbliższym otoczeniu.

W związku z panującą epidemią organizatorzy zachęcają, aby działania konkursowe przenieść do Internetu i wykorzystać ogromne możliwości nowych technologii, które w XXI wieku są tak samo skuteczne w promowaniu czytelnictwa, jak spotkania osobiste. Mogą to być na przykład spotkania czytelnicze online, nagrywanie podcastów, organizowanie konkursów na najciekawsze zdjęcie z książką itd. Bez wychodzenia z domu również można w ciekawy sposób promować czytelnictwo, a być może przy okazji posiąść nowe umiejętności związane z wykorzystaniem nowych technologii i internetu. To także dobry pomysł na urozmaicenie sobie przymusowej izolacji, bo każda książka to nowy, wspaniały świat...

Kampanie promocyjne zamieszczamy w mediach społecznościowych (na przykład w serwisach Facebook, Instagram czy YouTube) i używamy do tego hasztagów #wolnelektury i #cojaczytam.

Dokładny regulamin znajduje się na stronie konkursowej: https://wolnelektury.pl/formularz/cojaczytam2020/.

Chętnych do udziału w konkursie prosimy o kontakt przez dziennik elektroniczny z p.p. Ewą Bień lub Renatą Finder do 2 listopada 2020r.

poniedziałek, 26 październik 2020 09:58

CZYTANIE ON-LINE BEZ RYZYKA ZAKAŻENIA

Napisała
Oceń ten artykuł
(10 głosów)

3 miliony obiektów cyfrowych – książek, czasopism, rękopisów, starodruków, map, rysunków, grafik, fotografii, pocztówek, nut i druków ulotnych – dostępnych jest w Internecie dzięki cyfrowej Bibliotece Narodowej "Polona". To obecnie jedna z największych bibliotek cyfrowych w Europie.

Poprzez bibliotekę cyfrową POLONA zapewniany jest nieodpłatny, szeroki dostęp do obiektów cyfrowych wysokiej jakości.

Jeśli klikniecie w powyższy link zyskacie bezpłatny dostęp do różnorodnych materiałów, które pomogą przetrwać kolejne przymusowe zamknięcie w domu. Oprócz książek i wymienionych już atrakcji, "Polona" to także:

 • Panel Prasy – zdigitalizowana prasa prezentowana jest nie tylko jako osobne obiekty, może być przeglądana w wygodny sposób poprzez kalendarz, chronologicznie, numer po numerze.
 • Panel Instytucji – instytucje kultury w porozumieniu z BN publikują w POLONIE swoje zasoby, mogą tworzyć też własne kolekcje ze swoich i innych zasobów.
 • Tutaj zestaw ciekawych publikacji codziennie aktualizowany.
 • Każdy znajdzie coś dla siebie! Polećcie innym!
poniedziałek, 19 październik 2020 11:46

SPOTKANIA Z RODZICAMI

Napisała

Informuję, że zaplanowane na dzień 23 października 2020 r. spotkania z Rodzicami zostają odwołane. Informacje na temat postępów w nauce i zachowaniu można otrzymać od wychowawców klas telefonicznie lub przez e-dziennik. Istnieje również możliwość kontaktu z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, ustalając to wcześniej z wychowawcą klasy.

poniedziałek, 19 październik 2020 09:58

Obiady w szkolnej stołówce

Napisała

Informujemy, że z dniem dzisiejszym, tj. od 19.10.2020, w związku z przejściem na nauczanie zdalne obiady dla osób tzw. "dochodzących" zostają wstrzymane. Stołówka wydaje obiady tylko dla mieszkańców internatu.

czwartek, 15 październik 2020 10:48

Wieczór z Harrym Potterem- konkurs rozstrzygnięty

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(21 głosów)

Pewnego wieczoru w Internacie…

-„Co sorka czyta?”

-„Harrego Pottera, bo układam dla koleżanki pytania na konkurs!”

-„Uwielbiam tę książkę, my też chcemy konkurs”.

I tak to się zaczęło…

Tydzień później, pewnego deszczowego wieczoru aż 16 internackich fanów serii o Harrym Potterze zmagało się z quizem wiedzy o zawiłościach losów najsłynniejszego czarodzieja naszej ery. A w tle filmowa adaptacja służyła malutką podpowiedzią.

Po zaciekłej walce stoczonej głównie z własną pamięcią szafirowy puchar Pierwszego Potteromaniaka Internatu ZS2 przypadł Izabeli Solon, tuż za nią Drugim Potteromaniakiem Internatu Zs2 jest Zosia Czerwińska, a Trzecim Potteromaniakiem Internatu Zs2 - Mateusz Adamczyk.

Gratulacje dla najbardziej wytrwałych czytelników oraz nagrody wręczyły zachwycone organizatorki konkursu – wychowawczynie Agnieszka Kubowicz, Monika Boczoń i Katarzyna Burnatowska.

 • indeks1
 • indeks2
 • indeks3
 • indeks4
 • indeks5
 • indeks6
 • indeks7

Strona 1 z 32

Mini Kalendarz

Dzisiaj jest: Piątek
30 Października 2020
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Angel, Angelus,
Edmund, Klaudiusz, Przemysław,
Sądosław, Zenobia

Do końca roku zostało 63 dni.
Szczęśliwe numerki: 12,1

power

podkarpackie

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.