Klasa mundurowa o profilu wojskowym
23-11-2018

Z ogromną z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszych
klas maturalnych uzyskali bardzo wysoki odsetek zdawalności egzaminu maturalnego.

Zdawalność matury po wszystkich sesjach egzaminacyjnych wyniosła 89% !!!
Warto podkreślić, że są to wyniki wyższe niż średnia ogólnopolska, która dla absolwentów techników wyniosła 80,9 %.

Wszystkim naszym maturzystom gratulujemy i życzymy sukcesów na studiach.  Gratulacje należą się także nauczycielom, którzy tak dobrze przygotowali uczniów do egzaminu!

piątek, 11 październik 2019 08:27

Organizacja zajęć w dniu 14 października 2019

Przypominam, że dzień 14 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Uczniowie, którzy przyjdą w tym dniu do szkoły będą mieć zapewnioną opiekę.

środa, 09 październik 2019 15:24

Wyniki rekrutacji

Od czwartku tj.10 października można zapoznać się z wynikami rekrutacji na wyjazd do Drezna w sekretariacie szkoły w ramach projektu POWER VET.

piątek, 20 wrzesień 2019 13:43

Warto pamiętać o historii- BohaterON

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną. Nasza szkoła już po raz czwarty uczestniczy w akcji pisania listów i pocztówek do bohaterów Powstania Warszawskiego. Przypominamy, że kartki te tradycyjne i online można wysyłać do 2 października.

Dla Nas to tak niewiele dla Nich to cały świat

W wyniku głosowania społeczności szkolnej w czwartek, 19 września 2019r., poszczególni kandydaci uzyskali następujące poparcie:

- Radomir Niezgoda (1CMg) - 58 głosów

- Jakub Pilch (1AE) - 47 głosów

- Weronika Kandora (1TOg) - 46 głosów

- Oliwia Jagiełło (1CMg) - 45 głosów.

Liczba oddanych głosów: 198, w tym liczba głosów nieważnych: 2. Frekwencja wyborcza wyniosła 58%.

NASZYM REPREZENTANTEM W MŁODZIEŻOWEJ RADZIE MIASTA SANOKA BĘDZIE RADOMIR NIEZGODA!

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!

piątek, 13 wrzesień 2019 13:12

KANDYDACI DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA SANOKA

Zgodnie z Regulaminem wyborów ogłaszamy kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka:

- Oliwia Jagiełło, kl. 1CMg

- Weronika Kandora, kl. 1 TOg

- Radomir Niezgoda, kl. 1 CMg

- Jakub Pilch, kl.1 AE

Głosowanie odbędzie się w czwartek, 19 września.

Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia!

środa, 11 wrzesień 2019 23:56

Rekrutacja do projektu

Z dniem 13.09.2019 rusza rekrutacja do III tury projektu „Praktyki w Hiszpanii, Niemczech i Włoszech szansą dla uczniów ZS2 w Sanoku” realizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Sanoku w ramach programu POWER na zasadach Erasmus Plus.

Rekrutacja skierowana jest do uczniów klas drugich, trzecich i czwartych technikum i szkoły branżowej. W stażu nie mogą brać udziału osoby, które już były na stażu we Włoszech lub jadą na praktyki do Hiszpanii.

W ramach projektu uczniowie wyjeżdżają do Drezna (Niemcy) na kurs AutoCadu podczas ferii zimowych, czyli 13-24 styczeń 2020 r.

Formularze rekrutacyjne dostępne są w sekretariacie szkoły. Należy je wypełnić i przekazać wychowawcom do dnia 27 września 2019 r.

Przypominamy, że wszystkie koszty związane z transportem, zakwaterowaniem, wyżywieniem, jak również wycieczki, zajęcia kulturalne (wyjścia do muzeum, kina itp.) finansowane są ze środków unijnych. Uczeń nie ponosi żadnych kosztów związanych z wyjazdem. Uczestnicy otrzymają kieszonkowe.

14 Października 2019
Dzień Nauczyciela